Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Licomp Empik Multimedia Press Release 6 listopada 2007, 15:20

Call of Duty 4 – premiera w piątek

Firma Licomp Empik Multimedia, główny partner firmy Activision w Polsce, pamiętając o problemach przy premierze Call of Duty 2, dołożyła wszelkich starań, aby ta sytuacja nie powtórzyła się z czwartą częścią gry z tej serii. Z przyjemnością informujemy, że nasze starania zakończyły się sukcesem – w dniu jutrzejszym rozpoczynamy wysyłkę gier Call of Duty 4 PC w polskiej wersji językowej do sklepów.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Firma Licomp Empik Multimedia, główny partner firmy Activision w Polsce, pamiętając o problemach przy premierze Call of Duty 2, dołożyła wszelkich starań, aby ta sytuacja nie powtórzyła się z czwartą częścią gry z tej serii. Z przyjemnością informujemy, że nasze starania zakończyły się sukcesem – w dniu jutrzejszym rozpoczynamy wysyłkę gier Call of Duty 4 PC w polskiej wersji językowej do sklepów. Oznacza to, że Polska premiera gry odbędzie się 9 listopada, równolegle z premierą europejską!

Dla przypomnienia:

Call of Duty 4: Modern Warfare to czwarta gra z cyklu Call of Duty. Poprzednie, również z gatunku FPS, rozgrywały się podczas drugiej Wojny Światowej, ta natomiast opowiada o konflikcie zbrojnym przełomu XX i XXI wieku.

Główne cechy gry:

  • dopracowana oprawa graficzna,
  • nowoczesne rozwiązania wizualne,
  • naturalnie funkcjonujący system fizyki,
  • niesamowita oprawa dźwiękowa,
  • akcja gry zlokalizowana w różnych zakątkach świata.