Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 września 2014, 10:27

Borderlands: The Pre-Sequel otrzyma cztery DLC

Podczas festiwalu PAX Prime przedstawiciele współpracujących nad Borderlands: The Pre-Sequel zespołów Gearbox Software i 2K Australia ujawnili, że gra otrzyma cztery paczki z dodatkową zawartością oraz Season Pass.

Co prawda, Borderlands: The Pre-Sequel! ma trafić na sklepowe półki dopiero za półtora miesiąca, jednak odpowiedzialne za grę zespoły 2K Australia i Gearbox Software już planują, jak jeszcze wzbogacić swoją produkcję po premierze. W czasie panelu na festiwalu PAX Prime w Seattle twórcy zapowiedzieli, że oprócz podstawowej wersji tytułu dostaniemy także cztery paczki z dodatkową zawartością.

O postaciach, misjach oraz lokacjach, które mają zamiar dodać twórcy, nie wiemy jak dotąd zbyt wiele, jednak podane informacje powinny wzbudzić entuzjazm fanów serii. Przede wszystkim, bohaterem jednego z DLC będzie najprawdopodobniej klon samego Handsome Jacka, charyzmatycznego głównego przeciwnika z Borderlands 2. Ponadto Randy Pitchford z Gearbox Software ujawnił, że nową zawartość w The Pre-Sequel! odkryjemy także grając w inną nadchodzącą produkcję z tego uniwersum. Mowa tu oczywiście o zapowiedzianej na listopad przygodówce studia Telltale Games, Tales from Borderlands. Na PAX Prime poznaliśmy również cenę poszczególnych DLC – wyniesie ona 10 dolarów (około 32 złote). Dostępna będzie jednak opcja zakupu Season Pass, w którym całą popremierową zawartość otrzymamy za 30 dolarów (około 96 złotych). Niestety, gracze, którzy zdecydują się na ten wybór, nie dostaną w zestawie zarezerwowanego dla posiadaczy pre-orderów dodatku o tytule Shock Drop Slaughter Pit.

W trzeciej odsłonie Borderlands natkniemy się na szereg dobrze znanych postaci. - Borderlands: The Pre-Sequel otrzyma cztery DLC - wiadomość - 2014-09-01
W trzeciej odsłonie Borderlands natkniemy się na szereg dobrze znanych postaci.

Borderlands: The Pre-Sequel!, trzecia część cyklu, charakteryzującego się ciekawym stylem graficznym, połączeniem elementów FPS-a i gier RPG oraz humorystycznym podejściem, zadebiutuje 14 października tego roku na PC, PlayStation 3 i Xboksie 360. Podczas PAX Prime przedstawiciele studia 2K Australia, które wraz z Gearbox Software zajmuje się obecnie kończeniem prac nad tą produkcją, nie wykluczyli, że jeśli fani będą domagali się wersji na konsole nowej generacji, powstaną także odsłony na PlayStation 4 i Xboksa One.

  1. Oficjalna strona internetowa serii Borderlands
  2. Graliśmy w Borderlands: The Pre-Sequel! Kontynuacja z prawdziwego zdarzenia?
  3. Oficjalna strona internetowa festiwalu PAX Prime