Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 listopada 2011, 13:27

autor: Olek

Bonusy dla nabywców pudełkowego pre-orderu gry The Elder Scrolls V: Skyrim w salonach Empik

Firma Cenega Poland zachęca graczy do nabycia pudełkowych pre-orderów The Elder Scrolls V: Skyrim dostępnych w sieci salonów Empik. Gracze mogą liczyć m.in. na rabat przy zakupie tytułu na dowolną platformę sprzętową, promocyjną koszulkę oraz spolszczony filmik wprowadzający do świata gry.

Do premiery The Elder Scrolls V: Skyrim pozostało zaledwie kilka dni. Polski dystrybutor tytułu, którym jest firma Cenega Poland, zachęca jednak graczy, by skorzystali jeszcze z oferty przedsprzedaży prowadzonej przez salony sieci Empik. W zamian można liczyć m.in. na koszulkę z logiem gry oraz spolszczoną wersję filmiku wprowadzającego do świata łowców smoków.

Pudełkowe pre-ordery, dostępne tylko w salonach Empik, oferowane są w cenie 29,99 zł. Wewnątrz gracze znajdą m.in. płytę DVD, na której umieszczono kilkunastominutowy materiał wideo. Jest to znany już czytelnikom serwisu gry-online.pl 3-częściowy „demo gameplay”. Został on jednak spolszczony i opatrzony głosem lektora, którym jest znany aktor – Henryk Talar. Dodatkowo na płycie zamieszczono także tapety na pulpit komputera, galerię zdjęć oraz oficjalny zwiastun gry.

Bonusy dla nabywców pudełkowego pre-orderu gry The Elder Scrolls V: Skyrim w salonach Empik - ilustracja #1

Najważniejszym elementem zestawu wydaje się jednak kupon rabatowy do zrealizowania w sklepie Empik, w którym nabyto pre-order. Uprawnia on do zniżki – 29,99 zł przy zakupie The Elder Scrolls V: Skyrim (ceny w sprzedaży detalicznej wyniosą 159,99 zł za wersję PC oraz 239,99 zł za wersje konsolowe – przyp. red.) w terminie do 30 listopada br. na dowolną platformę sprzętową , a także do odbioru koszulki z logiem gry.

Innymi słowy, jeżeli zamierzacie nabyć dzieło deweloperów z Bethesda Game Studios w tradycyjnym sklepie, to decydując się na pudełkowy pre-order w Empiku możecie liczyć na płytkę z bonusowymi materiałami i koszulkę „za friko”.

Wszystkich zainteresowanych grą The Elder Scrolls V: Skyrim zachęcamy do lektury zapowiedzi oraz obejrzenia kolekcji związanych z nią filmików.

 1. Video Magazyn - Przegląd Tygodnia - GTA, MW3, Skyrim
 2. Video Magazyn - Przegląd Tygodnia - Battlefield i Skyrim
 3. Zapowiedź - The Elder Scrolls V: Skyrim - E3 2011 - pierwsze spojrzenie
 4. Video Zapowiedź - Co już wiemy o The Elder Scrolls V: Skyrim?
 5. Video Zapowiedź - Ekranizacja - The Elder Scrolls V: Skyrim
 6. Zapowiedź - The Elder Scrolls V: Skyrim - zapowiedź
 7. Video kulisy produkcji #1 (PL)
 8. Video grafiki koncepcyjne
 9. Video Live Action Trailer
 10. Video Nagrania polskiej wersji - teaser
 11. Video Demo Gameplay #3
 12. Video Demo Gameplay #2
 13. Video Demo Gameplay #1
 14. Video wywiad z producentem (PL)
 15. Video E3 2011
 16. Video trailer #1 (PL)