Dailymotion
Tvgry na Youtube

9

Przegląd Tygodnia - GTA, MW3, Skyrim

Gorące tytuły!

31 437 wyświetleń

(14:34)

4 listopada 2011

Dzisiaj opowiadamy o serii Grand Theft Auto oraz zbieramy informacje o dwóch gorących premierach listopada - Modern Warfare 3 oraz Skyrim!

Czy gracze potrzebują nowej Twierdzy? Już graliśmy!

Czy gracze potrzebują nowej Twierdzy? Już graliśmy!

Kiedy wydawało się, że marka Stronghold ostatecznie rozmieniła się na drobne, zespół FireFly Studios próbuje raz jeszcze wrócić do czasów świetności i przenieść legendę w trzeci wymiar. Mieliśmy okazję zagrać w przedpremierowe demo Twierdzy 4, w które zresztą zagracie sami już 23 czerwca i dzisiaj opowiemy Wam, dlaczego ta produkcja wywołuje w nas mocno mieszane uczucia. ? DISCORD: https://discord.com/invite/tvgrypl ? TWITCH: https://www.twitch.tv/tvgrypl_ ? INSTAGRAM: https://www.instagram.com/tvgrypl Znajdź nas na: IG Oskara: https://www.instagram.com/oskar.wadowski/ X Oskara: https://x.com/o_wadowski Materiał powstał na podstawie tekstu opublikowanego w serwisie GRYOnline.pl: https://www.gry-online.pl/opinie/twierdza-4-kusi-powrotem-do-korzeni-ale-po-zagraniu-przekonuje-si/z74946 Tekst przygotował: Maciej Pawlikowski | Czyta: Oskar Wadowski | Montaż: Mateusz Popielak

tvgry

19 czerwca 2026

Czy gracze potrzebują nowej Twierdzy? Już graliśmy!
Czy Gothic Remake to udany powrót do Górniczej Doliny?

Czy Gothic Remake to udany powrót do Górniczej Doliny?

Kiedy po raz pierwszy pojawiły się informacje o pełnoprawnym remake'u Gothica, wielu fanów miało dość uzasadnione wątpliwości. Przecież tak ogromnej, kultowej wręcz w Polsce legendy po prostu nie da się przenieść we współczesne ramy, nie psując przy tym jej duszy. Czy studio Alkimia Interactive podołało temu wyzwaniu, czy Gothic Remake pozostanie jedynie chwilową ciekawostką, o której za chwilę zapomnimy?

tvgry

19 czerwca 2026

Czy Gothic Remake to udany powrót do Górniczej Doliny?
Jak NAPRAWDĘ wygląda Valor Mortis? | Pierwsze wrażenia

Jak NAPRAWDĘ wygląda Valor Mortis? | Pierwsze wrażenia

Dzisiejsza popkultura lubi pokazywać wojnę w dwojaki sposób – albo brutalnie ostrzegając przed jej piekłem, albo fetyszyzując ją widowiskowymi kadrami i patetycznymi historiami. Twórcy Ghostrunnera z polskiego studia One More Level idą o krok dalej i w swojej nowej grze serwują nam prawdziwy, antywojenny body-horror! W dzisiejszym materiale bierzemy pod lupę przedpremierowe demo Valor Mortis. Wskakujemy w kamasze wskrzeszonego Williama, żołnierza Wielkiej Armii Napoleona, by przetrwać w Europie zrujnowanej tajemniczą plagą. Czy Polacy dowożą kolejny hit? ? DISCORD: https://discord.com/invite/tvgrypl ? TWITCH: https://www.twitch.tv/tvgrypl_ ? INSTAGRAM: https://www.instagram.com/tvgrypl Znajdź nas na: IG Oskara: https://www.instagram.com/oskar.wadowski/ X Oskara: https://x.com/o_wadowski FB Huberta: https://www.facebook.com/HubertPisuje IG Huberta: https://www.instagram.com/hubertpisuje/ Materiał powstał na podstawie tekstu opublikowanego w serwisie GRYOnline.pl: https://www.gry-online.pl/opinie/w-tej-grze-zolnierze-napoleona-wracaja-z-martwych-jako-potwory-va/z34942 Tekst przygotował: Hubert Sosnowski | Czyta: Oskar Wadowski | Montaż: Mateusz Popielak

tvgry

11 czerwca 2026

Jak NAPRAWDĘ wygląda Valor Mortis? | Pierwsze wrażenia
Nowy Bond to miks Hitmana i Uncharted | Pierwsze wrażenia

Nowy Bond to miks Hitmana i Uncharted | Pierwsze wrażenia

Kiedy wydawało się, że James Bond na dobre zniknął z ekranów naszych monitorów, wkraczają Duńczycy z IO Interactive i robią istne trzęsienie ziemi! W dzisiejszym materiale na tapet wjeżdża 007: First Light – produkcja, która pokazuje nam zupełnie nieznaną twarz młodego Agenta 007 u progu kariery w MI6.

tvgry

9 czerwca 2026

Nowy Bond to miks Hitmana i Uncharted | Pierwsze wrażenia
Battlestar Galactica i RUNNING TRAIN | Pecetowe Dziady #22

Battlestar Galactica i RUNNING TRAIN | Pecetowe Dziady #22

W najnowszym materiale Łosiu i T_bone wzięli na tapet najciekawsze nowinki z głębokiego gamedevowego podziemia. Głównym bohaterem ich dyskusji stało się Battlestar Galactica: Scattered Hopes – tytuł, który według nich mistrzowsko łączy elementy roguelike’a, tower defense oraz strategii menedżerskiej. Gra idealnie oddaje mroczny, ciężki i mocno zmilitaryzowany klimat kultowego serialu z 2004 roku. W trakcie audycji Łosiu i T_bone rzucili światło na kilka kluczowych mechanik, w tym twarde zarządzanie zasobami, dbanie o lojalność załogi i w końcu polowanie na Cylonów, czyli detektywistyczna robota w poszukiwaniu ukrytych tosterów... Po ucieczce przed Cylonami przyszedł czas na zmianę klimatu. Łosiu i T_bone podzielili się wrażeniami z Running Train – japońskiego symulatora pociągów napędzanego przez Unreal Engine 5, który od strony wizualnej po prostu rzuca na kolana. W luźnej rozmowie przewinęły się też inne obiecujące projekty indie, takie jak Subway Service Driver oraz Pitman Panic. Przy tej okazji chłopaki przesłali globalne „chapeau bas” w kierunku czeskich deweloperów, zauważając, że tamtejsze studia mają talent do dostarczania wyjątkowych produkcji.

tvgry

8 czerwca 2026

Battlestar Galactica i RUNNING TRAIN | Pecetowe Dziady #22
Jaki NAPRAWDĘ jest Rayman Legends Retold? Już graliśmy!

Jaki NAPRAWDĘ jest Rayman Legends Retold? Już graliśmy!

Rayman wreszcie wychodzi z cienia, ale czy w formie, na którą liczyliśmy? Po 13 latach od debiutu kultowej platformówki Ubisoft niespodziewanie serwuje nam Rayman Legends Retold. Odwiedziliśmy twórców, by na własnej skórze sprawdzić, czy ten projekt to pełnoprawny remake, czy tylko rozbudowany remaster. Czy sentyment będzie wystarczającym powodem do zakupu?

tvgry

9 czerwca 2026

Jaki NAPRAWDĘ jest Rayman Legends Retold? Już graliśmy!
Wiedźmin 3: Krew i wino - 10 LAT PÓŹNIEJ
1

Wiedźmin 3: Krew i wino - 10 LAT PÓŹNIEJ

Pewnie poczujecie się staro, ale od wielkiego finału przygód Geralta z Rivii minęła już okrągła dekada! Równo 10 lat temu zadebiutował dodatek Krew i Wino, zabierając nas na zasłużone, wirtualne wakacje do bajkowego Toussaint. Z tej okazji wpadliśmy do krakowskiej siedziby CD Projekt RED, by porozmawiać z Tomaszem Marchewką – jednym ze scenarzystów tego absolutnie kultowego rozszerzenia. W dzisiejszym materiale sprawdzamy przepis na sukces tej niesamowitej opowieści.

tvgry

29 maja 2026

Wiedźmin 3: Krew i wino - 10 LAT PÓŹNIEJ
Wzloty i upadki króla wyścigów - Historia serii Need for Speed | część 1

Wzloty i upadki króla wyścigów - Historia serii Need for Speed | część 1

Zapnijcie pasy i odpalajcie nitro, bo zabieramy Was w nostalgiczną podróż po jednej z najstarszych i najważniejszych serii wyścigowych w historii gier wideo! W dzisiejszym materiale bierzemy pod lupę pierwszą połowę historii cyklu Need for Speed - od klasycznej jedynki z 1994 roku, aż po mocno krytykowanego Undercovera z 2008. Przypominamy, jak to się stało, że symulator tworzony we współpracy z magazynem motoryzacyjnym ewoluował w królestwo neonów, szerokiego tuningu i nielegalnych wyścigów.

tvgry

29 maja 2026

Wzloty i upadki króla wyścigów - Historia serii Need for Speed | część 1
Nowa Forza zachwyca, ale wkurzy weteranów serii | Pierwsze wrażenia

Nowa Forza zachwyca, ale wkurzy weteranów serii | Pierwsze wrażenia

Kiedy wydawało się, że Playground Games osiągnęło mistrzostwo w tworzeniu piaskownic dla automaniaków, na rynku ląduje Forza Horizon 6. Z jednej strony zabiera nas do wspaniałej, klimatycznej i przepastnej Japonii, a z drugiej – pozostawia spory niedosyt.

tvgry

19 maja 2026

Nowa Forza zachwyca, ale wkurzy weteranów serii | Pierwsze wrażenia
Czy nowy LEGO Batman to  największa rewolucja w historii gier LEGO? | Pierwsze wrażenia

Czy nowy LEGO Batman to największa rewolucja w historii gier LEGO? | Pierwsze wrażenia

Batman to ikona popkultury, która doczekała się już kilku gier w klockowym uniwersum. LEGO Batman: Dziedzictwo Mrocznego Rycerza zapowiadane było jako ta ostateczna, najbardziej kompletna i filmowa przygoda Gacka. W dzisiejszym materiale sprawdzamy, czy TT Games sprostało wyzwaniu! Bierzemy pod lupę grę, która świetnie żongluje estetykami – od kiczowatych lat 90., przez mroki Tima Burtona, aż po brutalniejsze (choć wciąż klockowe) nawiązania do Arkham Asylum i blockbusterów Nolana.

tvgry

26 maja 2026

Czy nowy LEGO Batman to największa rewolucja w historii gier LEGO? | Pierwsze wrażenia

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz...

Najnowsze Najstarsze Popularne

J
Konsul
44
2011-11-11 11:47

@Gry-online.pl
Dlaczego jeszcze nie ma video recenzji Batman: Arkham City? Czekacie na wersję PC?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
👍
2011-11-10 01:52

Gitara malina :D tylko prosba nigdy wiecej tego redaktora;p Skyrim zapowiada sie wspaniale , a na GTA musimy poczekac ;d prosil bym rownierz o jakies testy Skyrima i ciekawostki o tematyce GTA , POZDROWENIA DLA CALEJ REDAKCJI :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Nolifer
The Highest
184
2011-11-09 20:53

Bardzo fajny przegląd tygodnia . MW 3 już zaniedługo będzie , a Skyrima kupie kiedyś z DLC dodatkami .

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
InF'ernaL
Konsul
46
2011-11-07 20:52

Vice City najlepsza część ze względu na ściężkę dzwiękową i świetną fabułą :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
2011-11-07 17:42

@HardKoks nie dość że przyznajesz się do piractwa to jeszcze wypisujesz spoilery pozdro -_- .

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Harry M
Master czaszka
207
2011-11-07 13:09

Czekam na Sainst Row 3 i Batmana na PC

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
9
2011-11-06 21:47

Nie San Venturas tylko Las Venturas -_-

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
D
Legionista
18
2011-11-06 17:17

Del jak zawsze świetna robota, wielkie dzięki za przypomnienie serii GTA. Z wypiekami czekam na GTAV. Jednak niestety wasz redakcyjny kolega wręcz przeciwnie, aż mi się spać chciało nie to co Del.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
R
Legionista
9
2011-11-06 16:26

o podtyrurze |?|

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Adrianun
Senator
123
2011-11-06 16:16

Fajny Przegląd :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
H
Pretorianin
33
2011-11-06 15:21

czemu mówiąc o VC pokazujecie VCS ??

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
versus13
👍
Konsul
14
2011-11-06 11:44

Oby GTA 5 było lepsze od GTA 4 mam nadzieje że będzie dużo misji pobocznych i nie będzie problemów z obtymalizacją na PC

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
M
Centurion
36
2011-11-06 10:09

Mmmmm GTA 2 i Vice City moje ulubione :*

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
S
Chorąży
11
2011-11-06 08:43

Na trailerze GTA przypomina mi Simsy 3 -.- Chyba się powoli zamienia w symulator prawdziwego życia zza pleców jednego bohatera. <-- haha :| A co do Skyrim, już zamówiłem ale gościu który komentował tę grę, jakoś odebrał mi chęci :| Radzę pójść do logopedy i na przyszłość dowiedzieć się czegoś więcej na temat omawianej gry. Ogólnie przegląd nie najlepszy.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Remix2222
Centurion
44
2011-11-06 00:17

Yuen dobrze prawi,przyjąć go na stale o ile już nie jest :P

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
C
Junior
2
2011-11-05 22:58

Jaka nuta leci w tle?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
N
👍
Konsul
30
2011-11-05 22:16

Oby w końcu GTA było z polskimi napisami !

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
2011-11-05 20:04

wszystkie gry pokaza, ze sa swietne :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
2011-11-05 17:36

Koniu gada jak naćpany :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
H
Centurion
16
2011-11-05 15:59

ten koleś ,który opowiada o elder scrolls skyrim ma okropny głos i tonację, mówi od niechcenia jakby połknął kij. Powinniście go zwolnić, albo dać kogoś innego z większą inicjatywą i entuzjazmem.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
K
Konsul
65
2011-11-05 15:33

FAIL dell mówi o Vice City a pokazywali Vice City Stories
panie Marcinie Konstantynowicz proszę się schować komentowanie to nie pana działka.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
V
Legionista
20
2011-11-05 14:33

Przegląd ogólnie fajny oczywiście pomijając komentarz o Skyrimie.... Było widać że osoba która mówiła o grze wie prawie 0 na jej temat. Najwyżej obejrzała kawałek gameplaya. Pomijając już fatalna dykcje i żałosne żarty. A mówiąc że jest to klasyczny RPG. Jak można porównywać serie elder scrolls do klasycznego RPG. Jest tam otwarty świat i ZUPEŁNA nieliniowość. Nie prowadzą cię za rączkę jak w inny RPG (idz z punktu A do B). Możesz robić w tej grze co ci się żywnie podoba. I jeśli gra nie wnosi nic "nowego" to proszę pokaż nam przykład do czego jest ona tak podobna. Gdzie masz tak ogromny świat z różnymi smaczkami fabularnymi. Jakbyś poczytał trochę więcej o samej grze wiedziałbyś że jeden ten sam quest może się odbywać w zupełnym innym miejscu dla różnych osób. Nowych zmian wprowadzonych do gatunku czy też ogólnie do RPG jest tak dużo że trudno je zliczyć czy wypisać. Następnym razem poczytaj trochę więcej zanim weźmiesz się za omówienie jakiejś gry bo to po prostu była żenada...

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
bajf
Konsul
69
2011-11-05 14:25

7:04 Las Venturas!!!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
M
👎
Konsul
37
2011-11-05 14:15

Cześć.
Po kolejnym występie Pana Marcina Konstantynowicza muszę się odezwać, bo mnie już coś boli. Pan Marcin powinien sobie darować opracowywanie i komentowanie gier. Ma beznadziejną dykcję, opowiada o wszystkim bez polotu, monotonnie. Wygląda to tak jakby był obrażony na to co robi albo jakby ktoś dał mu za karę komentowanie gier. Do du*y.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
E
Centurion
43
2011-11-05 14:12

hmmm jedyną część jaką pominąłem (nie licząc edycji na konsole przenośne) jest właśnie San Andreas i...zastanawiam sie, czy czasami tego nie nadrobic :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
S
Junior
3
2011-11-05 13:45

Tak oby w GTA V zrobili dużo z GTA SA jak narazie najlepsza część z serii, było co w tym GTA robić. Pozdrawiam

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
T
Legend
226
2011-11-05 13:29

AdumNiemamCs'a jak chcesz ujrzeć takie coś to zagraj w Dark Souls. I jak zginiesz 100 raz to potem sobie odpowiedz na pytanie czy czegoś takiego byś chciał. Nie żeby Dark Souls był zły, wręcz przeciwnie, to gra wybitna, ale jest cholernie trudna i wymagająca i zapewne nie sprawdziłoby się w "standardowym" RPG.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
victripius
Joker
94
2011-11-05 13:02

Fajny przegląd, w każdym razie lepszy niż ostatnio :) Przypomnienie wszystkich części GTA bardzo fajne, osobiście życzyłbym sobie i graczom, żeby w GTA V mimo wszystko było więcej z San Andreas niż IV, bo tak będzie po prostu lepiej ( kto grał, ten wie o co chodzi). MW3 zapowiada się po raz kolejny bardzo dobrze. Do pobicia wynik 5mln BFa3, który wydaje mi się śmiesznie mały w porównaniu z tym, co na pewno sprzeda Infinity Ward ( w przeciągu tygodnia oczywiście). W Skyrim nie mam zamiaru zagrać, klasyczne rpg w ogóle mnie nie przekonuje. Zresztą w tym czasie wychodzi wiele świetnych gier, jak np. AC, więc siłą rzeczy Skyrim nie znajduje się na mojej liście gier.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Mepha
Mhroczny Pogromca
72
2011-11-05 12:40

fresherty
to racja, że fabuła w dwójce była przesadzona, zobaczymy jak będzie w 3, ale uwierz wielu ludziom podoba się efektowność singla, bo zawsze się coś dzieje, jak filmy akcji.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
W
Pretorianin
43
2011-11-05 12:12

Omg ten ostatni materiał o Oblivionie głos który to czytał tragiczny. Dobierajcie ludzi z dobra barwa glosu do czytania takich rzeczy bardzo proszę, poza tym bardzo fajny przegląd

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
marcinos709
Konsul
31
2011-11-05 10:11

W końcu porządny, prawdziwy przegląd tygodnia. oby tak dalej. Dzisiejsze materiały, bardzo mi się podobały, a najbardziej ucieszyłem się z przypomnienia wszystkich części GTA. Świetny, materiał, miło powspominać wszystkie części. Ja za najlepszą uważam oczywiście Vice City, klimat był w niej niepowtarzalny. San Andreas również było świetne, a z GTA IV już gorzej. Nie chodzi o to, że gra jest zła, tylko jak dla mnie brak jest w niej słynnego klimatu GTA. Po prostu to miasto, mi jakoś nie pasuje. Fajnie, więc, że Rockstar zdecydował się wrócić do Los Santos. Wydaje mi się ,że obszar gry będzie największy z dotychczasowych części. I mam nadzieje, że oprócz miasta, będą dostępne również prowincje, góry itp.
Zastanawia mnie tylko jedno, dlaczego w encyklopedii GTA V, ma tylko dwie platformy, i nie ma tej najważniejszej czyli PC?>?

A co do innych materiałów, to Skyrim może okazać się fajnym RPG, jeśli naprawdę ma być nieliniowy, i mamy podejmować własne decyzje. Ważne również ,żeby dialogi był ciekawe, a nie nudne pytanie o questy jak w Gothic III.

MW3- stężenie akcji będzie chyba największe jakie kiedykolwiek było w grach. Do tego świetne zróżnicowanie misji. Odwiedzimy praktycznie każdy kontynent. Fabuła jako kontynuacja też zapowiada się całkiem nieźle. Ciekawe, jaka będzie długość sigleplayer, mam nadzieje, że więcej niż 4 godziny. Przydałoby się przynajmniej z 10...
W multi wprowadzone nowości, mogą również okazać się całkiem fajne. Wydaje mi się więc, że MW3 nie jest jeszcze wcale takie przegrane, w pojedynku z Battlefield 3. A na pewno nie w single, który w B3 nie zachwycił...

PS. Szkoda, że nie pojawiają się, jak na razie żadne materiały o LotR: Wojna na Północy, recenzji Twiedzy 3 też jak na razie nie ma.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Centurion
27
2011-11-05 10:08

W MW3 jak to wcielimy się w różne osoby lipa , ej kto widział zapowiedz TheSims5(to trailer GTA5 na serio zobaczcie),Skyrim sejst do ...y.Cze.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Junior
1
2011-11-05 09:22

ogladam was od dawna ale dopiero dzis założyłem konto.tylko dlatego żeby dodac komentarz.co za koles komentowal skyrima?!!!to była żenada.nie pozwolcie mu robic tego wiecej.NIGDY!!!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
M
👍
Pretorianin
31
2011-11-05 07:10

Bardzo miło się ogląda oby tak dalej :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
2011-11-05 02:43

Widzę że pan mówiący o Skyrim jest że tak powiem fanem Obliviona, najgorszej wersji TES jaka wyszła.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Patsy
Chorąży
28
2011-11-05 02:20

nie ma Krzyśka to se chłopaki poprostu rady nie dają. Najgorętszy okres w roku a robicie krótsze materiały niz w wakacje.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
D
👎
Chorąży
3
2011-11-05 02:00

A kiedyś na Yt narzekałem na Krzyśka po jego płaczliwej wojnie książkowej... sorry ale to co dziś zrobiono przy materiale z Skyrim zasługuje na glutoplazmę-malinę 2011 w kategorii - największa wpada Tv-gry roku. Pomyślcie o zatrudnieniu 10latków z Yt... nawet te komentarze dot. gier są profesjonalniej przygotowywane.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
fresherty
Jimi Hendrix Rules!
43
2011-11-05 01:26

Mepha -> Graliśmy w dwójkę, wystarczy spotęgować ilość eksplozji nuklearnych i będziemy mieli trójkę. Sorry, ale po genialnym pierwszym Modern Warfare wszystkie kolejne odsłony CoDa były coraz bardziej przeładowane i przez to - gorsze. Tego typu gra powinna mieć momenty przestoju, uspokojenia, a nie tylko same eksplozje... Pomijam już oczywiście filozofię Activision dot. multiplayera i ogólnie fakt, że z CoDa robią marketingowego Mesjasza...

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
S
Pretorianin
6
2011-11-05 00:23

3 miasto w SA to las venturas nie "san"

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
berrasmus
👍
Chorąży
27
2011-11-04 23:17

Ten Yuen gada jak by miał zatkany nos smieje sie z obliviona udaje takiego znawce , mowi ze skyrim nic nie wnosi nowego no ludzie wnosi i to duzo nie tylko walka, , ale takie rzeczy które ciesza oko i daja niektórym to co nie dają takie firmy jak BioWare , Piranha Bytes , cd-projekt red , otwartosc wiele rzeczy którymi grac moze sie zajmowac jak nie walczy nie bije tych smoków i innych besti gada ze nie ma rewolucji a ja mysle ze jest to co pokazali na filmikach z gameplayów nie pokazuje nawet czesci tego co pewnie ta gra ma do zaoferowania widac ze ten facet nie jest bezstronny i czuc w jego słowach niechęć do tej gry juz na starcie moze to wielki fan morrowinda a moze on taki jest z natury jego zarty nawet nie sa zabawne nie wiem co chcial osiągnąć , a tekst typu smoki wygineły ale znowu pojawiły sie na niebie a moze smoki sobie odleciały do ciepłych krajów i teraz powróciły a tak na serio duzo basni mowi o tym ze smoki moga zasypiac na wile lat tak zwany ( smoczy letarg ) ludzie mogli pomyslec ze wygineły a one mogły tylko byc w letargu , a to z tym ratowanie swiata to chyba norma bo w morrowidzie , gothicku tez sie ratowało swiat to jak dla mnie normalne wkoncu to tylko gra a co do calego przeglądu tygodnia strasznie ubogi a to tym gta to jaki zart po co pokazywal wszystkie czesci strata tylko czasu na miejsce tych sekund mogli by dac inna gre np Need for Speed: The Run albo L.A. Noire to tyle .

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Mepha
Mhroczny Pogromca
72
2011-11-04 22:53

Dobry przegląd, co do nieśmiertelnika to go nie trzeba zebrać, jak zbierzesz dostajesz dodatkowy exp.
Już się nie mogę doczekać : Wychodzi L.A Noire MW 3 i Batmanek, będzie super :)

fresherty
tak tak, MW 3 to rozczarowanie roku, chociaż nawet w nie jeszcze nie graliśmy.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
E
👎
Generał
20
2011-11-04 22:32

Yuah najpierw posluchajsam siebie zanim wypuszczasz komentarze... gdybym nie wiedzial co to skyrim i uslyszalbym ten komentarz to jak najszybciej chcialbym o tej grze zapomniec...

Ja sie coraz bardziej zastanawiam jaki target wiekowy ma GOL - ostatnie recnzje, komentarze w filmach pokazuja ze jest to wiek miedzy rozpoczynajacym zabawe gimnazjalista a gosciem ktory dowod odbierze dopiero w przyszlym roku... ( czy ja juz sie robie na to za stary ?! )

Jak juz czytacie z kartek to chociaz robcie to dobrze bo jest naprawde TRAGICZNIE

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
fresherty
Jimi Hendrix Rules!
43
2011-11-04 22:23

szympek1818 -> Ja jako konkurenta dla Skyrima - i to nie bezpośredniego - widzę tylko Beefa 3 i MOŻE Old Republic. Na 'rozczarowanie roku' już typuję MW3.

AdumNiemamCs'a -> Widać, że nie widziałeś w ogóle walki ze smokiem w Skyrimie.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Chorąży
30
2011-11-04 21:47

fajny przegląd. Zdecydowanie najlepszą z serii GTA jest San Andreas

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
K
Legend
82
2011-11-04 21:27

hade się popsuło?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
G
👍
Generał
102
2011-11-04 21:24

Powiem krotko...material o Skyrimie jest jak Media Markt, nie dla idiotow, ktorzy mają 10 lat i lekkie teksty w zartobliwym tonie sa dla nich za ciężkie i jednym slowem nie kumają o czym Yuen do nich opowiada :) ogarnijcie się...

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
A
Legionista
11
2011-11-04 21:18

Dlaczego wszystke RPG są takie dziwne. Jest smok, ok ten smok jest 10 razy większy od naszego bohatera, ale dziwne jest to, że ten smok stoi jak debil 5 metrów do ludka którego naparza, zionie ogniem i ogólne łaskocze, zamiast podejść wiząć go do pyska i zacisnąć na nim szczęke, czy rzucic sie na niego zgnieść, rozetrzeć po ziemi itd. Walka ze smokiem powinna opierać się na unikach przed próbującą go pożreć paszczą a nie chodzeniu koło niego i zadania jak największego dmg. To jest mega sztuczne, mam nadzieje że wyjdzie kiedyś bardziej realistyczne RPG.Nie mówie, że to jest złe bo np: wiedźmin 2 w którym była akcja ze smokiem był całkiem fajny pomimo, że walka dyła taka jak opisywałem wyżej.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
N
👍
Legend
70
2011-11-04 20:59

Zapraszam Fanów GTA:
https://www.gry-online.pl/forum/grand-theft-auto-v-watek-oficjalny-gta-v-1/z4b26c6a?N=1

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
G
Chorąży
32
2011-11-04 20:58

Marcin Konstantynowicz to nie Koniu tylko Yuen , geniusze... Na przyszłość sprawdźcie nim zaczniecie oczerniać !

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
szympek1818
😊
Generał
56
2011-11-04 20:53

Skyrim grą roku ? sadząc po premierach w tym roku nie dawałbym jej większych szans choć chciałby by nią była.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
K
Generał
39
2011-11-04 20:40

Już się śmieją z GTA 5 mówiąc że to bedzie szczelanka z simsów

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
oleczny
Centurion
36
2011-11-04 20:37

Wyżej wspomniany gameplay z VCS przy opowiadaniu o VC, San Venturas toż to błędy są wielkie. No i to, że w VC można było pływać. Błąd. W VCS się dało, lecz w VC już nie.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
S
Centurion
23
2011-11-04 20:37

xxxKrzysiek20 czemu ? tylko podałem info no wiem z tym soapem to akurat nie fajnie :(

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
A
Generał
120
2011-11-04 20:13

w gta san andreas byly najgorsze glosy pistoletow ze wszystkich gta nie weim czy nie ze wszystkich strzelanek nawet

brawo koniu you are the best

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
I
Pretorianin
29
2011-11-04 20:12

Wszystko pięknie ładnie i składnie. Ale nie ma róży bez kolców. Moglibyście przygotować coś więcej na temat GTA. I zmienić wkońcu jakość HD , o SD nie mówiąc:) Ale tak to wszystko ładnie pięknie i składnie jak mówiłem.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
A.l.e.X
Alekde
152
2011-11-04 20:03

ten kto mawia Skyrima to chyba miał siurka w buzi, albo dawno nie był w WC, co to za jęczenie ?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
D
Centurion
43
2011-11-04 19:58

Male sprostowanie: "Las Venturas" a nie "San Venturas" ;)*

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
D
Centurion
43
2011-11-04 19:57

Male sprostowanie: "Las Venturas" a nie "Los Venturas" ;)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
F
👎
Centurion
25
2011-11-04 19:57

Film o Skyrim - tragedia! Co to ma być? "Podtyturze", "Stado wygłodniałych bestii, czytaj fanów", naprawdę, słowo czytaj mógł sobie odpuścić. Pozostała część wcale nie lepiej, humorystyczne wstawki kompletnie nieudane.
Jest to najgorszy film z tvgry, na tej samej pozycji co wywiad Konia, w którym nagrywał swoje zęby i nie potrafił złożyć jednego zdania bez yyy. Dell jak zawsze świetnie, część o Skyrim - straszne. Daję najgorszą ocenę, ponieważ wy (Lord, Dell) powinniście dopilnować aby coś takiego nie pokazało się w tym przeglądzie.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
15
2011-11-04 19:53

Co do materiału o Skyrimie: tekst lekki i zabawny (stado wygłodniałych bestii, dwie tarcze, czym rąbiesz tym się stajesz - zaleciało mi normalnie Olbratowskim z RMF FM xD), ale wykonanie pozostawia wiele do życzenia. Gdybym przeczytała ten materiał jako pisemną zapowiedź, uśmiechnęłabym się nie raz. W tej sytuacji kręciłam tylko głową z politowaniem.
Mam jednak nadzieję, że pan Marcin Konstantynowicz poprawi się jeszcze ze swoim sposobem prezentowania tekstów i życzę mu tego z całego serca :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
kęsik
👍
Legend
174
2011-11-04 19:49

Za Przegląd należy się solidny...

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
PancakeMaster_
Legionista
5
2011-11-04 19:47

Kto komentuje Skyrima?? I dlaczego ten ktos wydaje sie byc strasznie zmulony (bez obrazy, ale taki glos ma dziwny c-nie?)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
V
Chorąży
26
2011-11-04 19:41

Koniuu, Twierdza 3 :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
8
2011-11-04 19:40

Co będziemy oceniać? Się przekonamy co będzie lepsze, BF 3 czy MW3 a ty Del w ogolę nie zajmuj się tą grą bo jesteś stronniczy!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
X
Centurion
28
2011-11-04 19:39

HardKoks

ty chuju..

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
D
Pretorianin
44
2011-11-04 19:29

często również zapominają o optymalizacji co już jak dla mnie jest poprostu karygodne np. Crisis, gta 4

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
D
Pretorianin
44
2011-11-04 19:28

ten filmik ze Skyrym to dziwna rzecz, ja na ich miejsciu bym nie pokazywał tego fragmentu z jaskini gdzie gracz szczela z łuku, jeden dostaje a drugi stoi i czeka :) genialne :p zamiast skupiać się jak to w dzisiejszych czasach nagminnie bywa na grafie, to zapominają o miodku.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Y
😐
Senator
3
2011-11-04 19:16

... podtyturze Skyrim

Cóż to za słowotwórstwo...Weźcie, poważna telewizja internetowa o grach a walicie takie gafy, chociażby kilka sporych w samym przeglądzie, że przykro słuchać i patrzec...

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
2011-11-04 19:13

Ciekawe czy Skyrim bedzie tak ciekawy jak morrowind czy oblivion ,ale wolałbym żeby fabuła była bardziej rozwinięta niż w oblivionie bo tam była tam dość monotonna.:PPP fajny przegląd jak zwykle zresztą.Fajnie by było ,gdyby przed seansem było jeszcze.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
2011-11-04 19:13

Ja osobiście czekam na MW3 i Skyrim no a Batllefield 3 juz wyszedł i już przeszedłem :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
sinbad78
calm like a bomb
181
2011-11-04 19:12

Del w materiale dot COD nagannie wymawiasz nazwiska bohaterów.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
fresherty
Jimi Hendrix Rules!
43
2011-11-04 19:03

@Murabura
"Dla większości osób" sugeruje jakieś większe grono - większe niż forum Adamantowej Wieży, czy na czym tam prowadzisz swoje statystyki ;). Fakt jest taki, że Oblivion zbierał lepsze lub takie same oceny co Morrowind (89 vs 94 na Metacritic, oba 9.0 na Gamestats).

Moim zdaniem zarówno Oblivion jak i Morrowind są grami wyśmienitymi, w ogóle cała seria utrzymuje bardzo wysoki poziom. Tym bardziej czekam na Skyrima, bo jakikolwiek on by nie był na pewno na swój sposób będzie bardzo dobry.

P.S Morrowind też nie był wolny od bugów :P

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Y
Senator
3
2011-11-04 19:02

Staczacie się po równi pochyłej z tymi przeglądami. Kiedyś były 20 minutowe a teraz co? Ostatnio 9 minutowy, teraz 14 minutowy. Niektóre gramy są dłuższe a przecież sezon w pełni...

edit. Aha, nie San Venturas tylko LAS Venturas i dlaczego podczas gdy Dell opowiada o Vice City leci gameplay z Vice City Stories?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
5
2011-11-04 18:56

Wie ktoś może, co to za utwór w 6:11?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
jarooli
👍
Would you kindly?
111
2011-11-04 18:56

Rok później otrzymujemy GTA Vice City
A w tle ujęcia z Vice City Stories :D YEAHH!!

San Venturas??

ricard04 --> jeśli mnie słuch nie myli to: http://www.youtube.com/watch?v=0_Pq0xYr3L4&feature=related

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
D
Junior
1
2011-11-04 18:48

przegląd bardzo fajny, ale niestety Marcin opowiadający o Skyrim jest totalnie asłuchalny :/

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
😃
Centurion
38
2011-11-04 18:42

No No zapowiada się ciekawie GTA, MW3, Skyrim :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
N
😁
Legend
70
2011-11-04 18:41

B3 jest niestety słaby

Jajajajajajaja Tyś widzioł

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Vroo
👍
Generał
163
2011-11-04 18:37

Yuen faktycznie powinien popracować nad dykcją, bo czasem brzmi niewyraźnie, ale za to merytorycznie jest na poziomie i jeśli się wsłuchać to jest to najlepszy redaktor :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
S
Centurion
23
2011-11-04 18:37

jeszcze coś wam podam niestety soap mactavish umiera , a na końcu misji price zabijając makarova zapala cygaro

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
M
Generał
171
2011-11-04 18:33

@fresherty
dla wiekszosci osob Oblivion jest gorszy od Morrowinda. co do Daggerfall to nie uwazam ja za najlepsza czesc ze wzgledu na wlasnie tony bugow i zbytnia losowosc swiata choc to wynikalo raczej z owczesnych mozliwosci w branzy gier. Daggerfall ma ogromny swiat ale nie widac w nim tej wyjatkowosci jaka ma Morrowind, z ktorego klimat az wylewa sie przez monitor. dlatego rowniez Oblivion nie przypadl mi do gustu bo byl nijaki z ogromnymi polaciami lasow oraz zklonowanymi lochami/jaskiniami itp. w Skyrim widac "reke" tworcow a nie generator i dlatego mam wobec niego duze nadzieje. szanuje twoje zdanie ale dla mnie kolejnosc jest taka: Morrowind>Daggerfall>Arena>Oblivion (pomijajac oczywiscie poboczne gry)
Skyrim mam nadzieje wskoczy w miejsce Daggerfall na liscie.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
S
Centurion
23
2011-11-04 18:30

a i na poziomie normal cod się przechodzi w około 7 godz

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
L
😡
Centurion
23
2011-11-04 18:26

WLASNIE NIC O NOWYM WP!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
martin607
Legionista
11
2011-11-04 18:23

[5], [17] w vice city można było pływać łodziami i zapewne o to chodziło

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
D
👎
Chorąży
3
2011-11-04 18:20

Skyrim - najbardziej flegmatyczny komentarz w historii TVgry... polecam naukę dykcji, czytania na głos i charyzmy. Filmiki robione przez 10latków na youtube są bardziej profesjonalne.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
fresherty
Jimi Hendrix Rules!
43
2011-11-04 18:18

Marabura -> Weź nie chrzań... Okej, Oblivion był zupełnie inny niż Morrowind, ale czy gorszy? Mi się obie gry bardzo podobały. I nie, nie uważam że Morrowind jest najlepszą grą serii. Dlaczego? Bo jest nią Daggerfall (oczywiście po milionie patchy)... A co do fanów - firma, która robi gry tylko dla fanów nie zwracając uwagi na to ile czasu minęło i jak zmienił się świat gier, jest na prostej drodze do bankructwa.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
12
2011-11-04 18:03

frajerze lepiej popracuj nad tekstami albo w ogóle sie zamknij bo żalowo gadasz
komentarze do skyrima ci nie wychodzą

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
E
Nadworny szyderca
116
2011-11-04 18:01

To w końcu ma być skalowanie w Skyrim czy nie?
Na prawdę różne informacje czytałem ostatnio
i jedne źródła to potwierdzają inne zaprzeczają.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
M
👎
Generał
171
2011-11-04 18:00

kilka bledow w materiale o GTA sie pojawilo jak to ze w Vice City mozna bylo plywac oraz "San Venturas" .material o Skyrim slabiutki. kolega, ktory czytal tekst sprawial wrazenie jakby zostal obudzony w srodku nocy i nie wiedzial czym Skyrim wogole jest. do tego porownywanie do slabego Obliviona jakby on byl najlepsza czescia serii a nie Morrowind. dla twojej wiadomosci drogi kolego Oblivion przez najwiekszych fanow TES jest uznawany za klape i mamy wobec Skyrim wielkie nadzieje mimo dalszych uproszczen. do tego "Dovahkiin" nie oznacza lowcy smokow a Dragonborna czyli czlowieka urodzonego z dusza smoka. eh panowie slaby ten przeglad tym razem a tak dlugo trzymaliscie poziom...

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
F
Pretorianin
52
2011-11-04 17:59

Kurcze, wasz nowy redaktor ma fajne poczucie humoru :D No i ciekawie opowiada w ogóle :) Super przegląd, czekam na Skyrim, no i oczywiście na nowego LotRa!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
P
Legionista
27
2011-11-04 17:59

Nic o nowym Władcy Pierścieni??!!! WTF?!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
E
👍
Konsul
117
2011-11-04 17:58

GTA San Andreas: Dell byś się wstydził...San Venturas!? xD
MW3: fabularnie spokojnie kładzie na łopatki Battlefielda3 ale co do multika wątpie żeby go pobił.
Skyrim: Cud, miód i maliny...

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
A
Generał
47
2011-11-04 17:55

Super przegladzik

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
L
Centurion
23
2011-11-04 17:54

A GDZIE JEST KUR** WAR IN THE NORTH!!!!!!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
S
Centurion
23
2011-11-04 17:51

grałem w mw3 już i wiecie co ? naprawdę ma dobrego singla moja ocena 9/10 naprawdę zarąbista !

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
snopkowsky
😁
Chorąży
19
2011-11-04 17:50

"o PODTYTURZE Skyrim" ? :X

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
XineX
😍
Professor Chaos!
68
2011-11-04 17:46

Na części o Skyrim wyłączyłem.

EDIT: Dobra, obejrzałem z ciekawości. Szkoda.

Z tego co on powiedział wynika, że Oblivion (ten syf po świetnym Morrowindzie) był KLASYCZNYM RPG...

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
XineX
Professor Chaos!
68
2011-11-04 17:42

SAN Venturas?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
P
Legionista
14
2011-11-04 17:38

San Venturas !!! chyba LAs Venturas

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
G
Generał
37
2011-11-04 17:37

Tommy Vercetti nie umiał pływać. Przegląd całkiem ciekawy, lecz jednak wolę gdy jest robiony przez pełny skład.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
O
Senator
66
2011-11-04 17:36

B3 jest niestety słaby... Zresztą pewnie będzie tak samo z MW...

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
I
Legend
69
2011-11-04 17:35

http://www.youtube.com/watch?v=rhhpeLUyjbQ&feature=player_embedded SPOILER scena z MW3 'typu' NO RUSSIA z MW2 :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
9
2011-11-04 17:33

super przegląd :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
BloodPrince
😁
Senator
192
2011-11-04 17:31

BUM CKYCZY ;)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
macio209
Master of Ceremony
57
2011-11-04 17:26

szkoda że nie trwa 20 minut ale dobre i 14 zabieram się do oglądania

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl