Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 2 listopada 2018, 21:23

BlizzCon 2018 – Destiny 2 na PC za darmo

Podczas konwentu BlizzCon 2018 studio Bungie zapowiedziało, że podstawowa wersja Destiny 2 przez ograniczony czas będzie udostępniona za darmo wszystkim posiadaczom komputerów PC. Tytuł ściągniemy bez dodatkowych kosztów w dniach 2-18 listopada.

Konwent BlizzCon stał się miejscem, który odwiedzają nie tylko pracownicy studia Blizzard, ale także producenci związani z firmą Activision, w tym studio Bungie, pracujące od lat nad serią Destiny. Przedstawiciele dewelopera zapowiedzieli podczas imprezy, że z okazji pierwszej rocznicy premiery Destiny 2 na pecetach, podstawowa wersja gry zostanie udostępniona za darmo wszystkim chętnym w dniach 2-18 listopada. Grę pobierzemy jedynie przy pomocy klienta Battle.net. Warto zaznaczyć, że po zakończeniu promocji tytuł pozostanie w naszej cyfrowej bibliotece.

Podstawowa wersja Destiny 2 pozwala nam przejść kilkugodzinną kampanię dla pojedynczego gracza, a także zdobyć maksymalnie 20 poziom doświadczenia bohatera, który może być przypisany do jednej z trzech klas postaci. Możemy również grać z innymi osobami w trybie kooperacji (w tym w jednym rajdzie) oraz w kilku wybranych wariantach rozgrywek PvP.

Destiny 2 na PC pojawiło się 24 października ubiegłego roku

  1. Destiny – kompendium wiedzy
  2. Destiny 2 – strona oficjalna