Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 stycznia 2020, 16:05

BioShocki na Switcha z klasyfikacją wiekową i edytor do MechWarrior 5 - wieści

Dziś piszemy o grach z cyklu BioShock, których wersje na Nintendo Switch otrzymały oznaczenia wiekowe na Tajwanie, oraz debiucie oficjalnego edytora do gry MechWarrior 5: Mercenaries. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Gry z serii BioShock w wersji na Nintendo Switch z kategorią wiekową na Tajwanie

Niewykluczone, że już niedługo wszyscy posiadacze Switcha będą mogli wyruszyć w niezwykłą podróż na swoich konsolach do podwodnego Rapture i podniebnej Columbii. Jak bowiem donosi strona LootPots, na oficjalnej stronie tajwańskiej komisji przyznającej oznaczenia wiekowe pojawiły się cztery pozycje w wersji na najnowszą platformę firmy Nintendo - BioShock Remastered, BioShock 2 Remastered, BioShock Infinite: The Complete Edition oraz BioShock: The Collection.

Nie podano niestety, kiedy switchowe wydania tych głośnych produkcji miałyby zadebiutować na rynku. Na wszelkie konkrety musimy poczekać do pierwszej oficjalnej zapowiedzi (o ile rzecz jasna przeciek nie jest zwykłą pomyłką i taka faktycznie nastąpi). Możliwe, że pojawi się ona podczas najbliższej dużej prezentacji Nintendo Direct.

Premiera oficjalnego edytora do gry MechWarrior 5: Mercenaries

Wkrótce w MechWarrior 5: Merceneries powinny pojawić się pierwsze mody. - BioShocki na Switcha z klasyfikacją wiekową i edytor do MechWarrior 5 - wieści - wiadomość - 2020-01-15
Wkrótce w MechWarrior 5: Merceneries powinny pojawić się pierwsze mody.

MechWarrior 5: Mercenaries zaczyna powoli otwierać się na fanowskie projekty. Studio Piranha Games wypuściło pierwszą wersję oficjalnego edytora do kolejnej głównej odsłony kultowego w niektórych kręgach symulatora pilota mecha. Waży on niecałe 68 GB i można go ściągnąć z klienta Epic Games Store, o ile posiadamy na nim egzemplarz gry. Uwaga! Do optymalnego działania zalecane jest zainstalowanie edytora na dysku SSD.

Co oferują te narzędzia moderskie? Jak na razie można się z nimi zapoznać i rozpocząć planowanie dodania do produkcji własnych map, broni, muzyki, dźwięków itp. I to w sumie tyle, gdyż MechWarrior 5: Mercenaries obecnie oficjalnie nie wspiera modów. Funkcja ta ma zostać dodana w przyszłym patchu.

Aby ułatwić pracę z edytorem, studio Piranha Games przygotowało wygodny podręcznik opisujący wszystkie jego najważniejsze funkcje. Znajdziecie go na tej stronie. Niestety, nie jest on dostępny w języku polskim.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii.

  1. Pathfinder: Wrath of the Righteous
  2. Rover Mechanic Simulator
  3. Resident Evil 3
  4. Magic: Legends
  5. World of Warcraft: Battle for Azeroth
  6. Atelier Escha & Logy: Alchemists of the Dusk Sky DX
  7. Atelier Shallie: Alchemists of the Dusk Sea DX
  8. Atelier Ayesha: The Alchemist of Dusk DX
  9. Might & Magic: Chess Royale

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube. W GryOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Obecnie opiekuje się działami trainerów i kodów, uzupełnia encyklopedię o trailery, a także rozwija bazę zapisów gier. Od czasu do czasu poinformuje Was także o nowych darmowych grach w Epic Games Store oraz interesujących ofertach na konsole.

więcej