Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 września 2016, 15:48

BioShock: The Collection nie daje się zatopić. Top 10 UK (18 - 24 września)

BioShock: The Collection drugi tydzień nosi laur lidera, ale po piętach drepcze mu już inna kolekcja, zawierająca podstawkę i wszystkie dodatki do gry Destiny. Zapraszamy do zapoznania się z pierwszą dziesiątką najchętniej kupowanych gier w Wielkiej Brytanii.

Bioshock: The Collection sprzedaje się o połowę słabiej niż w poprzednim notowaniu, ale i tak żaden inny tytuł nie jest w stanie zagrozić zestawowi gier wydanych przez firmę 2K. Na pozycji czwartej znalazła się jedyna nowość w pierwszej dziesiątce, czyli Destiny: The Collection. Pakiet zawiera podstawową wersję gry studia Bungie wraz z czterema dodatkami, w tym ostatnim, zatytułowanym Rise of Iron. Overwatch zaliczyło spadek zainteresowania o 19%, a Uncharted 4: Kres Złodzieja o 12%. Dobrym wynikiem może pochwalić się Fallout 4 (+102%), a najlepszym, powracający do pierwszej czterdziestki dzięki promocji edycji limitowanej, na pozycję dwudziestą trzecią (+288%). W przyszłym tygodniu na liście powinna pojawić się Forza Horizon 3. Najwyższe miejsce na pudle ma chyba zagwarantowane.

1.

Bioshock: The Collection

2.

Pro Evolution Soccer 2017

3.

NBA 2K17

4.

Destiny: The Collection

5.

Overwatch

6.

Rocket League

7.

Fallout 4

8.

Grand Theft Auto V

9.

LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy

10.

Uncharted 4: Kres Złodzieja

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

BioShock: The Collection

BioShock: The Collection