Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 września 2016, 15:00

autor: Góral

Battlefield 1 - ujawniono szczegóły wersji trial

13 października użytkownicy usług EA i Origin Access doczekają się dziesięciogodzinnej wersji trial gry Battlefield 1. Pozwoli ona zakosztować kilku map i trybów multiplayer oraz dwóch misji kampanii fabularnej.

Od dłuższego czasu wiadomo, że tydzień przed oficjalną premierą gry Battlefield 1, a więc 13 października, nowa strzelanka studia DICE zostanie udostępniona użytkownikom EA Access (Xbox One) i Origin Access (PC) w ramach ekskluzywnej wersji trial. Ostatnio firma Electronic Arts ujawniła, co w niej znajdziemy. Gracze będą mogli bawić się przez dziesięć godzin, przy czym deweloperzy nie oddadzą do naszej dyspozycji całej produkcji. W przypadku trybu singleplayer możemy liczyć na dwie misje – Nawałnica stali oraz Błoto i krew. Natomiast w multiplayerze postrzelamy się z innymi osobami na pięciu mapach (Blizna Saint-Quentin, Amiens, Pustynia Synajska, Forteca Fao i Suez) w Podboju, Szturmie, Operacjach i Dominacji. Oczywiście, jeśli spodoba Wam się rozgrywka, to po zakupie (abonenci obu usług tradycyjnie otrzymają 10% zniżkę na cyfrowe wydanie) pełnej wersji wszelkie postępy z triala zostaną zachowane i będziecie mogli kontynuować zabawę.

Wersja trial Battlefielda 1 zabierze graczy w podróż tydzień przed oficjalną premierą. - Battlefield 1 - ujawniono szczegóły wersji trial - wiadomość - 2016-09-26
Wersja trial Battlefielda 1 zabierze graczy w podróż tydzień przed oficjalną premierą.

Ponadto osoby grające w Battlefielda 1 w dniach 13 – 20 października odblokują w pełnej wersji produkcji nieśmiertelnik „Pierwszy w okopach” (wystarczy tylko uruchomić grę) oraz pakiet bojowy (trzeba rozegrać całe 10 godzin triala). Jeżeli nie macie EA / Origin Access, a nie możecie doczekać się oficjalnej premiery pierwszowojennego FPS-a, to możecie zainwestować w Specjalną Edycję Ochotnika. Dzięki niej na pole walki ruszycie 18 października, a dodatkowo dostaniecie zestawy rozmaitych elementów (Pakiet Piekielnego Wojownika, Pakiet Czerwonego Barona, Pakiet Lawrence'a z Arabii), trzy skórki dla największych pojazdów w grze oraz pięć pakietów bojowych. Wydanie to zostało wycenione na 269 zł (PC), 368,99 zł (XOne) i 349 zł (PS4).

Battlefield 1 w skrócie:
  • FPS na konsole Xbox One, PlayStation 4 i PC-ty;
  • ukaże się 21 października;
  • trzy dni wcześniej zagrają posiadacze Specjalnej Edycji Ochotnika, a 13 października w usługach EA / Origin Access ukaże się wersja trial.

Przypominamy jeszcze, że w dniu premiery Battlefielda 1 otrzymamy sześć trybów multiplayer (Podbój, Dominacja, Operacje, Szturm, Gołębie Wojenne i Zespołowy DM) oraz dziewięć map (Salonowy Blitzkrieg, Las Argoński, Forteca Fao, Suez, Blizna Saint-Quentin, Pustynia Synajska, Amiens, Monte i Skraj Monarchii). Dodatkowo w grudniu pojawi się lokacja Upadek Kolosa, która zostanie udostępniona wszystkim graczom za darmo. Natomiast począwszy od marca 2017 roku ukazywać mają się płatne paczki z kolejnymi trybami, mapami, broniami itd.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Xbox Series X - Wszystko o konsoli i jej grach