Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 kwietnia 2013, 15:54

Bioshock: Infinite - porównanie grafiki Xbox 360 vs PlayStation 3

Zapraszamy do obejrzenia filmiku prezentującego różnice graficzne w najnowszym hicie studia 2K, czyli w Bioshock: Infinite. Czy schodząca ze sceny generacja ma szanse w starciu z PC?

Minęło ładnych kilka dni od premiery gry Bioshock: Infinite, pora więc przyjrzeć się róznicom graficznym konsolowych wersji najnowszego dzieła studia 2K. Zapraszamy do obejrzenia kilkuminutowego filmiku porównawczego z Xboksa 360 i PlayStation 3.

Bioshock: Infinite X360/PS3 - Bioshock: Infinite - porównanie grafiki Xbox 360 vs PlayStation 3 - wiadomość - 2013-04-06
Bioshock: Infinite X360/PS3

Konsolowe wersje Bioshock: Infinite nie wykazują raczej większych róznic w jakości oprawy graficznej. Co ważne, wersja PS3 dobrze radzi sobie z trzecia generacją silnika Unreal, co nie w przypadku każdej gry jest oczywiste. Najbardziej chyba rzuca się w oczy miejscowe klatkowanie gry, które jednak na obu maszynach występuje w róznych miejscach.

  1. Porównanie grafiki Bioshock: Infinite w edycjach Xbox 360 i PlayStation 3 - wersja HD
  2. Porównanie ustawień graficznych Bioshock: Infinite na PC - wersja HD
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

BioShock Infinite

BioShock Infinite