Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 kwietnia 2013, 17:25

autor: Michał "Ender" Kułakowski

Gra łowiecka The Hunter otrzyma tryb multiplayer

Funkcjonująca w modelu free-to-play gra łowiecka The Hunter otrzyma tryb multiplayer. W pierwszej kolejności twórcy ze studia Avalanche wprowadzą możliwość zabawy kooperacyjnej, przeznaczonej dla maksymalnie ośmiu osób. Testy nowego trybu rozpoczną się 8 kwietnia.

Grę napędza autorski silnik graficzny stworzony przez Avalanche Studios

Działająca w modelu free-to-play, łowiecka gra The Hunter dostępna jest w sieci już od 2009 roku, ale do tej pory gracze musieli zadowolić się jedynie polowaniami w pojedynkę. Producent tytułu, szwedzkie studio Avalanche, zapowiedział jednak, że wkrótce ulegnie to zmianie. Na oficjalnej stronie gry, deweloperzy poinformowali o planach wprowadzenia pełnoprawnego trybu multiplayer, który praktycznie od początków funkcjonowania tytułu był z niecierpliwością oczekiwany przez jego fanów.

Testy alfa rozgrywek wieloosobowych rozpoczną się 8 kwietnia, zainteresowani mogą w tej chwili zgłaszać chęć w nich uczestnictwa, ilość miejsc jest ograniczona. W pierwszej kolejności zostanie udostępniona możliwość zabawy kooperacyjnej dla maksymalnie ośmiu graczy, w dalszej przyszłości będziemy mogli również konkurować z innymi osobami, walcząc o tytuł najlepszego myśliwego. Twórcy nie sprecyzowali na razie kiedy zakończą testowanie nowych trybów zabawy.

The Hunter to najbardziej rozbudowana i największa w tej chwili gra łowiecka funkcjonująca w modelu free-to-play. Jej producenci ze studia Avlanache, odpowiadają także za serię Just Cause i grę Renegade Ops. W darmowej wersji tytułu możemy wybrać kilka początkowych lokacji i zapolować na dość obszernym otwartym terenie. Jesteśmy jednak ograniczeni podstawową licencją myśliwską, pozwalającą zapolować tylko na niektóre gatunki napotkanej zwierzyny.

  1. Oficjalna strona gry