Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 grudnia 2011, 13:00

autor: Sarge

Beyond Good & Evil 2 ukaże się jednak na aktualnej generacji konsol?

Magazyn Xbox World donosi, że gra Beyond Good & Evil 2 wbrew wcześniejszym doniesieniom ukaże się jednak na aktualnej generacji konsol. Wiadomość należy jednak traktować w kategorii plotki.

W najnowszym numerze magazynu Xbox World pojawiły się kolejne plotki na temat gry Beyond Good & Evil 2. Wynika z nich, że produkcja firmy Ubisoft ukaże się jednak na aktualnej generacji konsol.

Jak napisali redaktorzy omawianego periodyku: "kilka źródeł donosi, że grę zobaczymy jeszcze na tej generacji, a nie na następnej". Niestety nie podano konkretnego pochodzenia tych rewelacji. Trudno zatem stwierdzić, ile kryją w sobie prawdy.

Beyond Good & Evil 2 ukaże się jednak na aktualnej generacji konsol? - ilustracja #1

Powyższa wiadomość przeczy oficjalnemu stanowisku dewelopera utrzymującego, że tytuł zadebiutuje dopiero na następcach PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Miało to być spowodowane ograniczeniami, jakie narzucają obecnie dostępne na rynku platformy. Zdaniem twórców, dopiero następcy PlayStation 3 oraz Xboksa 360 pozwolą zrealizować ich wizję.

Pierwsza odsłona Beyond Good & Evil ukazała się jeszcze na PlayStation 2, pierwszego Xboksa, GameCube’a oraz komputery PC. Gracze wcielali się w młodą reporterkę o imieniu Jade, która zaczęła dochodzenie mające na celu odkrycie tajemnic kryjących się za inwazją obcej rasy na planetę Hyllis. W tym roku gra zadebiutowała w edycji HD na łamach PlayStation Network oraz Xbox Live, co miało stanowić podwaliny pod wydanie kontynuacji.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Beyond Good & Evil 2

Beyond Good & Evil 2