Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 grudnia 2011, 13:45

Kinect Star Wars z minigrą taneczną

W recenzji przygotowanej przez amerykańską organizacje rankingową ESBR pojawia się wzmianka o tym, że w Kinect Star Wars gracze będą mieli okazje wziąć udział w konkursie tanecznym.

Do premiery tworzonej z myślą o xboksowym kontrolerze ruchu Kinect gry Kinect Star Wars zostało jeszcze trochę czasu, ale już teraz kopia tytułu wylądowała na biurkach osób zajmujących się przydzielaniem grom amerykańskich kategorii wiekowych ESBR. Rankingom towarzyszy zawsze dosyć skrótowy opis tytułu, który przede wszystkim przykłada wagę do tego ile skóry pokazują bohaterowie oraz jak często używają słów mogących zostać uznanymi za obraźliwe. Notka ta w przypadku Kinect Star Wars odkrywa przed czytelnikiem część gry, którą do tej pory nie chwali się twórcy, jaką są konkursy taneczne. Niestety szczegóły dotyczące tego jak mają wyglądać i na czym polegać nie są na razie znane poza tym co napisali recenzenci z ESRB, którzy zauważyli, że „uczestniczą w nich skąpo ubrane i wykonujące sugestywne ruchy tancerki”.

Kinect Star Wars z minigrą taneczną - ilustracja #1

Poza tańcami gracze będą brali również udział w pojedynkach na miecze świetlne czy wyścigach, które mogliśmy zobaczyć już w pierwszym trailerze. Biorąc pod uwagę dotychczasowe prezentacje tytułu, które były łagodnie mówiąc nieporywające, może okazać się, że tajemnicza taneczna minigra będzie najciekawszym i najbardziej grywalnym elementem Kinect Star Wars.