Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 lutego 2016, 09:23

Bethesda po raz kolejny z własną konferencją na E3

Firma Bethesda zapowiedziała, że podobnie jak w ubiegłym roku będzie mieć własną konferencję podczas targów E3 2016. Na razie jednak nie ujawniono, czego możemy się spodziewać.

Czy Bethesda stanie się stałym bywalcem w kwestii konferencji na E3? - Bethesda po raz kolejny z własną konferencją na E3 - wiadomość - 2016-02-02
Czy Bethesda stanie się stałym bywalcem w kwestii konferencji na E3?

Ubiegłoroczna konferencja Bethesdy na targach E3 – pierwsza w historii firmy – okazała się niemałym sukcesem, nic więc dziwnego, że podobny pokaz zostanie zorganizowany także w tym roku. Możecie już planować zerwanie nocki – prezentacja rozpocznie się 12 czerwca o 19:00 czasu lokalnego, co oznacza, że w Polsce zobaczymy ją w poniedziałek 13 czerwca o 4:00.

Aby dorównać zapowiedziom z zeszłego roku, Bethesda będzie się musiała naprawdę postarać. - Bethesda po raz kolejny z własną konferencją na E3 - wiadomość - 2016-02-02
Aby dorównać zapowiedziom z zeszłego roku, Bethesda będzie się musiała naprawdę postarać.

Pozostaje tylko kwestia tego, co pokaże Bethesda. W ubiegłym roku firma miała co najmniej kilka asów w rękawie: od oldskulowego, brutalnego Dooma, przez Dishonored 2, aż po oficjalną zapowiedź Fallouta 4, która była jednym z największych wydarzeń targów. Tym razem jej opcje wydają się dość ograniczone, bowiem sporo odsłon hitowych serii albo miało, albo będzie mieć premierę niedługo przed E3. Nie przeszkadza to jednak snuć domysłów. Zauważyliście na przykład, że na obrazku promującym konferencję (na górze wiadomości) pierwszy w kolejce do automatu stoi Dovakhiin? Kto wie, może to wskazówka, że zobaczymy szóstą pełnoprawną odsłonę The Elder Scrolls? Ostatecznie Bethesda wydawała gry z tego cyklu średnio co 4-5 lat, a Skyrim będzie świętował w listopadzie pół dekady obecności na rynku. A może będzie to coś innego, na przykład poboczna odsłona serii Fallout, na wzór New Vegas? Do czerwca raczej nie pozostaje nam nic innego, jak tylko zgadywać.

  1. Oficjalna strona internetowa firmy Bethesda
  2. Oficjalna strona internetowa targów E3 2016