Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 sierpnia 2011, 10:54

autor: Hed

Beta-testy gry Trackmania 2 startują w przyszłym tygodniu

Testy gry wyścigowej Trackmania 2 wystartują w przyszłym tygodniu. Autorzy ujawnili, że zobaczymy w nich zarówno edytor tras, jak i aplikację do tworzenia filmów z rozgrywki. Sama produkcja stawia na zręcznościowy model jazdy i zwariowane tory.

Twórcy gry Trackmania 2 ze studia Ubisoft Nadeo ujawnili, że beta-testy rozgrywki multiplayer zręcznościowych wyścigów wystartują w przyszłym tygodniu. Wszyscy fani świetnej sieciowej serii będą mogli wypróbować pierwszy epizod jej nowej odsłony, znany jako TrackMania 2: Canyon. W grze zmierzymy się z przeciwnikami na zwariowanych trasach i stworzymy własne tory.

Informacja o testach pojawiła się na oficjalnej stronie gry (ManiaPlanet). Zabawa rozpocznie się dokładnie 17 sierpnia i potrwa do premiery pełnej wersji, którą zaplanowano na wrzesień. Dostęp do bety otrzymamy po zamówieniu produkcji przedpremierowo – kosztuje ona obecnie niecałych 20 funtów (ok. 93 zł). Możliwe, że autorzy będą też rozsyłać kody dla zainteresowanych.

Wersja testowa będzie zawierała edytor map oraz tak zwany mediatracker, czyli aplikację do edycji i publikowania filmów z rozgrywki.

Beta-testy gry Trackmania 2 startują w przyszłym tygodniu - ilustracja #1

Seria studia Nadeo cechuje się zręcznościowym modelem jazdy i specyficzną rozgrywką. Ponadto, rozbudowany edytor, obecny także w poprzednich odsłonach Trackmanii, pozwala tworzyć zwariowane trasy, na których grawitacja nie ma znaczenia.

Jeśli wierzyć oficjalnej stronie, na potrzeby gry Trackmania Forever stworzono niemal 10 milionów kont. To oznacza, że zainteresowanie „dwójką” powinno być ogromne i sieciowa beta będzie ważnym testem dla serwerów przed premierą.

  1. Trackmania 2: Canyon – oficjalna strona i blog
  2. Trackmania 2: Canyon – zwiastuny