Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 czerwca 2012, 10:47

autor: Aver

Beta DUST 514 pewna dla nabywców Mercenary Pack

Firma CCP Games rozpoczęła sprzedaż zawartości DLC Mercenary Pack do gry Dust 514. Za cenę 18 euro gracze mogą zyskać nieograniczony dostęp do wersji beta gry w weekendy, a także otrzymają wiele dodatkowych przedmiotów podczas rozgrywki.

Islandzkie studio Crowd Control Productions (CCP) zainaugurowało w usłudze PlayStation Network sprzedaż specjalnego zestawu dodatków do gry DUST 514Mercenary Pack. Największym jego atutem jest to, że za cenę niecałych 18 euro (ok. 70 zł) gracze zyskają nieograniczony dostęp do przedpremierowej wersji tytułu. Będą mogli wziąć udział w becie strzelanki MMO przeznaczonej na konsolę PlayStation 3 w każdy weekend, niezależnie od oficjalnych weekendów testowych, które odbędą się mniej więcej co dwa tygodnie.

Beta DUST 514 pewna dla nabywców Mercenary Pack - ilustracja #1
Skrzyżowanie Isaaca Clarke'a z Terminatorem? Witajcie w DUST 514

Pierwsza sesja oficjalnej, zamkniętej bety rozpocznie się już jutro, 28 czerwca o godzinie 12:30 i potrwa do godziny 12:00 w poniedziałek 2 lipca. W tym czasie osoby, które zdecydują się na zakup Mercenary Pack, będą mogły wypróbować w grze dodatkowe elementy wyposażenia. Są wśród nich m.in. kombinezon zwiadowczy „Dragonfly” oraz pistolet maszynowy ICD-9 „Toxin”, obydwa przypisane do konta, a także cztery rodzaje przedmiotów, które utracimy po każdym wykorzystaniu lub śmierci: 50 egzemplarzy strzelby HK4M, granatów Fused Locus, przenośnego punktu respawnowego Hacked Drop Uplink oraz zwiększających zadawane obrażenia środków 1,5dn Myofibril Stimulants.

Ponadto każdy nabywca zestawu otrzyma 4 tys. jednostek Aurum (o równowartości 20 dolarów), czyli środka płatniczego będącego w obrocie na równi z walutą ISK (znaną z EVE Online), ale możliwą do zakupienia także za pośrednictwem PlayStation Network. W końcu, Mercenary Pack zagwarantuje dostęp do trwającego 30 dni „przyspieszacza”, który zapewni o 50 procent szybsze uzyskiwanie punktów umiejętności oraz odblokowywanie opcji dostępnych podczas rozgrywki.

Wydaje się, że studio CCP Games znalazło znakomity sposób na zarobienie na swoim tytule jeszcze przed jego oficjalną premierą. Co ciekawe, wartość rynkowa Mercenary Pack jest równa planowanej cenie DUST 514 z czasów, gdy gra nie miała działać w formacie Free-to-Play. Także wtedy zakup tytułu miał zapewniać graczom dostęp do równowartości ceny produkcji w walucie Aurum.

DUST 514 to kosmiczna strzelanka osadzona w uniwersum gry MMO EVE Online, przeznaczona wyłącznie na konsolę PlayStation 3. Pomimo tego ostatniego ograniczenia, oba tytuły mają być bardzo ściśle zintegrowane. Planowana data premiery FPS-a to początek jesieni 2012 roku. Wciąż można zapisywać się do otwartej bety na oficjalnej stronie gry.