Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 lipca 2012, 11:00

autor: Muninn

Battlefield 3 - ujawniono kolejne informacje o DLC Aftermath

Firma Electronic Arts oraz studio DICE zdradziły kolejne informacje na temat planowanego na grudzień dodatku do Battlefield 3. DLC będzie zawierać m.in. dodatkowe mapy, pojazdy i nowy tryb rozgrywki.

Firma Electronic Arts oraz studio DICE ujawniły dzisiaj informacje na temat następnego DLC do gry Battlefield 3, noszącego tytuł Dogrywka. Czwarty w kolejności dodatek do tej popularnej, osadzonej we współczesności strzelaniny FPP, ukaże się w grudniu tego roku

Battlefield 3 - ujawniono kolejne informacje o DLC Aftermath - ilustracja #1
Czy Dogrywka zbierze tak dobre oceny jak Powrót do Karkand?

Nowe DLC do Battlefield 3 zawierać będzie:

  1. 4 miejskie mapy, na których znajdują się zniszczone przez trzęsienie ziemi dzielnice Teheranu i otaczające miasto wioski. Walka „będzie się toczyć wśród pyłu, gruzu, i szczelin, zapewniających dodatkowe ukrycie”,
  2. nowe pojazdy cywilne i wojskowe, „specjalnie zmodyfikowane, by mogły dowozić żołnierzy na teren wroga”,
  3. nowy tryb rozgrywki,
  4. nowe osiągnięcia i zadania.

Battlefield 3: Dogrywka ukaże się w grudniu na PC, Xboksa 360 oraz PlayStation 3. Dodatek będzie można ściągnąć m.in. przy użyciu usługi Battlefield Premium (koszt dostępu do niej wynosi 50 dolarów, czyli ok. 170 zł).

Dogrywka będzie kolejnym DLC do strzelanki Battlefield 3. Pod koniec 2011 roku na rynku ukazał się dodatek Battlefield 3: Powrót do Karkand, w którym można było toczyć walkę na odświeżonych mapach z Battlefield 2, natomiast w czerwcu 2012 roku wyszło rozszerzenie pod tytułem Walka w zwarciu. W planach znajdują się jeszcze trzy DLC: zapowiedziane na wrzesień Siły Pancerne, koncentrujące się na potyczkach przy użyciu pojazdów, a także wspomniana Dogrywka oraz Decydujące starcie (premiera w 2013 roku).