Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 września 2013, 10:17

autor: luckie

Batman: Arkham Origins - pierwsze DLC, tryb I Am the Night i szacowany czas przejścia gry

Twórcy Batman: Arkham Origins wyjawili nowy tryb rozgrywki, nazwany I Am the Night. Postawi on prawdziwe wyzwanie przed weteranami gry: przejść kampanię na jednym życiu i bez zapisywania. Stanie się on dostępny po ukończeniu zabawy w Nowej Grze Plus.

Batman z przyjemnością pokaże, kto jest prawdziwym królem nocy - Batman: Arkham Origins z hardcorowym trybem I Am the Night - wiadomość - 2013-09-30
Batman z przyjemnością pokaże, kto jest prawdziwym królem nocy

Batman: Arkham Origins zaoferuje tryb rozgrywki I Am the Night, dedykowany wytrawnym graczom. Stanie się on dostępny po ukończeniu kampani fabularnej oraz Nowej Gry Plus. Szczegóły na ten temat zdradził Guillaume Voghel ze studia WB Games Montreal.

Główny wątek i misje poboczne zapewnią jakieś 12 godzin rozrywki, a oprócz tego kilka kolejnych godzin zajmą poszukiwania wszystkich znajdziek. Nowa Gra Plus to powtórka z rozrywki, ale tym razem przeciwnicy są bardziej urozmaiceni, a nad ich głowami nie pojawia się ikona kontry. Podczas zabawy z I Am the Night, stan rozgrywki nie jest zapisywany, a Batman ma tylko jedno życie. Choć nie zostało to uściślone, prawdopodobnie poziom trudności tego trybu będzie porównywalny do Nowej Gry Plus, z tym że śmierć ostatecznie zakończy grę.

Arkham Origins Initiation

Batman: Arkham Origins jest fabularnym prequelem w stosunku do poprzednich dwóch części – Batman: Arkham Asylum i Batman: Arkham City. Po premierze gry ukaże się dodatek DLC Arkham Origins Initiation, którego akcja ma się toczyć jeszcze wcześniej – zanim Bruce Wayne wcielił się w Mrocznego Rycerza. Po raz pierwszy w historii gier opartych na tej marce pozwoli on wyjść poza granice miasta Gotham. Rozszerzenie przeniesie nas do klasztoru w Azji, gdzie Wayne stanie przed ostatecznym sprawdzianem u Mistrza Kirigi. Jest to ten sam wojownik ninja, który wyszkolił członków Ligi Zabójców Ra's al Ghula.

Arkham Origins Initiation wejdzie w skład przepustki Season Pass. Trzecia część cyklu od firmy Warner Bros. Interactive Entertainment zagości na sklepowych półkach 25 października 2013 roku. Prezentację gry Batman: Arkham Origins z konferencji Eurogamer Expo 2013 znajdziecie poniżej:

  1. Mroczny Rycerz uderza po raz trzeci - graliśmy w Batman: Arkham Origins
  2. Oficjalna strona gry Batman: Arkham Origins