Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 30 września 2013, 11:06

autor: Góral

BlizzCon 2013 - zagłosuj na Polaków w konkursie talentów

Spośród pięciu prac konkursowych, wybranych przez jury Blizzarda, zostanie wyłoniony ostatni finalista, który pojedzie na imprezę BlizzCon 2013 i dostanie szansę wygrania 4500 dolarów. Wśród nominowanych znalazła się także polska ekipa.

Zakończono pierwszy etap konkursu firmy Blizzard Entertainment, w którym należało wykazać się inwencją twórczą i zatańczyć, zaśpiewać czy też odegrać scenkę związaną z grami popularnego dewelopera. Okazało się, że do ścisłej czołówki dostała się polska ekipa, która ma szansę wyjechać w listopadzie na imprezę BlizzCon 2013.

Do tej pory jury wybrało trzech z czterech głównych finalistów (ich ujawnienie nastąpi podczas BlizzConu). Ostatni laureat wyłoniony zostanie w trwającym właśnie głosowaniu. Wśród nominowanych są także nasi rodacy, z piosenką Why Do Leaves Fall. By oddać na nich swój głos, wystarczy udać się na stronę konkursową i wybrać odpowiednią pozycję w zamieszczonej ankiecie. Pamiętajcie - by wziąć udział w głosowaniu, konieczne jest posiadanie konta w serwisie Battle.net.

Zwycięzca zostanie ostatnim finalistą i otrzyma okazję występu na scenie podczas BlizzConu (8 - 9 listopada 2013 roku). Główną nagrodą w konkursie będzie 4500 dolarów. Głosowanie zostanie zakończone 4 października.

BlizzCon 2013 - zagłosuj na Polaków w konkursie talentów - ilustracja #1BlizzCon to impreza firmy Blizzard Entertainment, dedykowana oddanym fanom dewelopera. Wydarzenie organizowane jest systematycznie (z dwoma przerwami w 2006 i w 2012 roku) od 2005 roku, a w czasie spotkania z graczami, producent zawsze ujawnia jakieś ciekawostki lub zapowiada nowe produkcje. W ten sposób poinformowano np. o World of Warcraft: The Burning Crusade czy też Mists of Pandaria.