Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 listopada 2015, 07:57

autor: Góral

Batman: Arkham Knight na PC można zwracać bez względu na czas gry

Firma Warner Bros. Interactive Entertainment zdaje sobie sprawę, że PC-towa wersja gry Batman: Arkham Knight w dalszym ciągu sprawia problemy. W związku z tym postanowiono umożliwić niezadowolonym klientom zwrócenie gry na Steamie do końca roku, bez względu na czas, jaki z nią spędzili.

Batman: Arkham Knight na PC można zwracać bez względu na czas gry - ilustracja #1
Batman: Arkham Knight na PC-tach:
  • Po kilku miesiącach nieobecności gra wróciła do sprzedaży i nadal sprawia problemy
  • Wydawca produkcji oferuje możliwość zwrotu gry na Steamie, bez względu na czas, jaki z nią spędziliśmy
  • Akcja potrwa do końca bieżącego roku

W momencie premiery gry Batman: Arkham Knight w czerwcu bieżącego roku okazało się, że PC-towa wersja produkcji sprawia mnóstwo problemów. Nie dość, że oprawa graficzna pod pewnymi względami ustępowała wersjom na konsole Xbox One i PlayStation 4, to na porządku dziennym były niedoróbki techniczne, sprawiające, że w wielu przypadkach, niezależnie od konfiguracji sprzętowej, animacja nie trzymała stałego poziomu, produkcja potrafiła się wysypać itd. Koniec końców, po olbrzymiej fali krytyki, firma Warner Bros. Interactive Entertainment, wydawca tytułu, postanowiła wycofać tytuł ze sprzedaży i umożliwić wszystkim klientom dokonania zwrotu gry, także w przypadku wersji pudełkowych. Po kilku miesiącach naprawiania PC-towego Batman: Arkham Knight, powrócił on kilka dni temu do sprzedaży, w ramach zadośćuczynienia rozdawane są pozostałe odsłony serii i wszystko byłoby w porządku, ale…

Zawsze musi być jakieś „ale”, a w tym przypadku chodzi o to, że u wielu graczy Człowiek Nietoperz dalej sprawia problemy. Co prawda opublikowane w ostatnich miesiącach aktualizacje u sporej części osób faktycznie rozwiązały najważniejsze problemy, ale u innych tytuł dalej nie działa tak, jak powinien.

W związku z tym koncern Warner Bros. Interactive Entertainment po raz kolejny postanowił jakoś się zrehabilitować i umożliwia dokonywanie zwrotów gry (można też z nią oddać Season Passa), bez względu na czas spędzony podczas zabawy. Akcja potrwa do końca bieżącego roku i dotyczy egzemplarzy zakupionych na Steamie. Zapewniono także, że firma będzie się starała dalej naprawiać produkcję, niemniej nie wszystkie problemy uda się rozwiązać – o tego typu przypadkach będziemy informowani.