Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 października 2015, 18:13

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Fallout 4 - screeny z wersji PlayStation 4 i unboxing Pip-Boy Edition

W sieci pojawiły się nowe materiały graficzne z wyczekiwanej postapokaliptycznej gry RPG Fallout 4. Pochodzą one z wersji na konsolę PlayStation 4, dzięki czemu możemy zobaczyć, jak prezentuje się ta edycja. Ponadto w serwisie YouTube opublikowano unboxing Pip-Boy Edition.

Premiera wyczekiwanej gry Fallout 4 zbliża się wielkimi krokami, aczkolwiek fani serii muszą jeszcze trochę poczekać, a dokładniej pisząc do 10 listopada. Niektórzy gracze dorwali się już jednak do rzeczonej produkcji, czego efektem są chociażby nowe screeny (dzięki, Reddit) pochodzące z wersji na konsolę PlayStation 4. Co na nich? Kilka ujęć rozgrywki z początku kampanii, mapa czy też nasz psi towarzysz. Poza tym możemy też zapoznać się z jakością oprawy graficznej. W zasadzie od momentu zapowiedzi gry wiadomo, że nie będzie to najładniejsza produkcja na rynku, a dzisiejsze screeny tylko to potwierdzają. Tak czy siak, z pewnością warto zajrzeć do podlinkowanej wcześniej galerii.

Jak doskonale wiemy, akcja Fallouta 4 rozpocznie się przed wybuchem nuklearnym. - Fallout 4 - screeny z wersji PlayStation 4 i unboxing Pip-Boy Edition - wiadomość - 2015-11-01
Jak doskonale wiemy, akcja Fallouta 4 rozpocznie się przed wybuchem nuklearnym.
Fallout 4 - szczęśliwcy walczą już o przetrwanie w postapokaliptycznym świecie. - Fallout 4 - screeny z wersji PlayStation 4 i unboxing Pip-Boy Edition - wiadomość - 2015-11-01
Fallout 4 - szczęśliwcy walczą już o przetrwanie w postapokaliptycznym świecie.

Jednocześnie poniżej znajdziecie unboxing Fallouta 4: Pip-Boy Edition wrzucony na kanał ChampChong. W skład tego wydania, oprócz oczywiście samej gry, wejdą następujące elementy:

  • replika Pip-Boya,
  • poradnik do obsługi Pip-Boya,
  • plakat z perkami Vault-tec,
  • podstawka pod Pip-Boya,
  • kolekcjonerska kapsuła,
  • metalowe pudełko.

W Polsce zestaw kupicie za około 550 zł.

Akcja Fallouta 4 rozpocznie się niedługo przed wybuchem nuklearnym, by później przenieść się 200 lat w przyszłość. Gracze po raz kolejny będą musieli walczyć o przetrwanie w postapokaliptycznym świecie. Pomoże nam w tym m.in. rozbudowany system craftingu, umożliwiający tworzenie nie tylko nowych przedmiotów, ale także budynków. Podczas walki wykorzystamy znany system celowania V.A.T.S., a w trakcie przygody towarzyszyć nam będzie pies. Produkcja pojawi się na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach PC w polskiej wersji językowej (napisy).