Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 października 2015, 14:12

autor: Adrian Werner

Amerykańska otwarta beta Total War: Arena już 13 listopada

Zespół Creative Assembly ogłosił datę startu otwartej bety Total War: Arena w Stanach Zjednoczonych. Z tej okazji wypuszczono nowy zwiastun i zapowiedziano turniej, którego przebieg obejrzymy w serwisie Twitch.

Firma Sega i studio Creative Assembly ujawniły datę amerykańskiego startu otwartej bety Total War: Arena, czyli pobocznej odsłony popularnego cyklu pecetowych strategii. Testy w Stanach Zjednoczonych ruszą 13 listopada tego roku. Przypomnijmy, że gra korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami i trafi wyłącznie na pecety. Na razie twórcy nie mają w planach opracowania konwersji na inne platformy.

Gracze w Europie i Azji już od pewnego czasu mogą cieszyć się otwartą betą, więc w tej wiadomości tym, co nas interesuje jest fakt, że 13 listopada w kalifornijskim mieście Burbank zorganizowany zostanie także turniej Total War: Arena, w którym weźmie udział dwudziestu graczy ze Stanów Zjednoczonych i Europy. Impreza będzie transmitowana na żywo za pomocą oficjalnego kanału Total War w usłudze Twitch. Ponadto twórcy opublikowali nowy zwiastun.

Przypomnijmy, że Total War: Arena to sieciowa strategia wzbogacona elementami zaczerpniętymi z gatunku MOBA. Podczas zabawy weźmiemy udział w starciach pomiędzy dwoma dziesięcioosobowymi drużynami. Każdy uczestnik bitwy dowodzić będzie pojedynczym generałem oraz niewielką grupą oddziałów. Same mechanizmy potyczek przypominać mają główne odsłony cyklu. Istotną rolę odegra więc morale, wykorzystywanie ukształtowania terenu oraz przeprowadzanie ataków z flanki.

  1. Total War: Arena – oficjalna strona gry
  2. Graliśmy w Total War: Arena - World of Tanks nawiedza starożytny Rzym

Ostatnia aktualizacja: 2015-10-31

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Total War: Arena

Total War: Arena