Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 marca 2015, 08:38

Batman: Arkham Knight na PC bez wersji pudełkowej tylko w Wielkiej Brytanii

Wcześniejsze doniesienia o tym, że Batman: Arkham Knight ukaże się na PC wyłącznie w postaci cyfrowej, okazały się połowicznie prawdziwe - wersji pudełkowej nie uświadczą jedynie gracze z Wielkiej Brytanii.

Na początku tego tygodnia donosiliśmy, że według informacji sklepu ShopTo nadchodzące dzieło studia Rocksteady, Batman: Arkham Knight, może ukazać się na PC tylko w postaci cyfrowej. Miłośnicy wersji pudełkowych, którzy wyczekiwali na nowe przygody Człowieka-Nietoperza, mieli więc uzasadnione powody do obaw. Na szczęście firma Warner Bros. oświadczyła, że ostatnia część serii nie ukaże się w fizycznej postaci na komputerach jedynie w Wielkiej Brytanii.

Jeżeli chcieliście wzbogacić swą bibliotekę gier o pudełkowe Batman: Arkham Knight, możecie odetchnąć z ulgą. - Batman: Arkham Knight na PC bez wersji pudełkowej tylko w Wielkiej Brytanii - wiadomość - 2015-03-27
Jeżeli chcieliście wzbogacić swą bibliotekę gier o pudełkowe Batman: Arkham Knight, możecie odetchnąć z ulgą.

Wszystkie wydania gry – na PC, Xboksa One oraz PlayStation 4 – pojawią się w wersji zarówno pudełkowej, jak i cyfrowej w reszcie Europy oraz Ameryce Północnej. Batman: Arkham Knight ma zadebiutować 23 czerwca, po rozlicznych opóźnieniach premiery (o ostatnim donosiliśmy jeszcze w tym tygodniu) – pierwotnie tytuł miał bowiem trafić na sklepowe półki jeszcze w ubiegłym roku. Produkcja studia Rocksteady będzie zakończeniem serii, rozpoczętej prawie sześć lat temu przez Batman: Arkham Asylum. Nie oznacza to jednak, że nie ukażą się kolejne pozycje, związane z tym wyjątkowo popularnym cyklem – jego pierwsze dwie części mają jeszcze w tym roku trafić na Xboksa One oraz PlayStation 4, oczywiście z odpowiednio podrasowaną oprawą graficzną.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Batman: Arkham Asylum
  2. Zapowiedź Batman: Arkham Knight – Mroczny Rycerz po raz ostatni ratuje Gotham
  3. Batman: Arkham Asylum – kompendium wiedzy