Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 czerwca 2014, 11:37

Batman: Arkham Knight - Microsoft zdradza datę premiery

Wszystko wskazuje na to, że Batman: Arkham Knight trafi na sklepowe półki 24 lutego 2015. Informację zamieścił sklep Microsoftu, choć data premiery nie została jeszcze potwierdzona przez wydawcę lub producenta gry.

Do tej pory o premierze Batman: Arkham Knight wiedzieliśmy tylko jedno: że nastąpi nie wcześniej, niż w 2015 roku. Na szczęście z pomocą przyszedł internetowy sklep Microsoftu, w którym można już teraz zamówić ostatnią część trylogii w wersji na Xboksa One. Datuje on wydanie najnowszej produkcji studia RockSteady na 24 lutego 2015.

Nie wiadomo, czy to pomyłka któregoś z pracowników, czy może Warner Bros. już zadecydował, kiedy zadebiutuje nowa odsłona przygód Człowieka Nietoperza – w momencie publikacji tej wiadomości informacja o planowanej premierze nadal widnieje pod tym adresem. Jeśli Arkham Knight rzeczywiście trafi na sklepowe półki właśnie 24 lutego 2015 roku, będzie miał nie lada konkurencję – tego samego dnia wychodzi bowiem Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Przypomnijmy, że trzecia część serii o Batmanie początkowo miała ukazać się jeszcze w tym roku, lecz w czerwcu została przeniesiona na 2015. Niedawno Kevin Conroy – aktor odgrywający główną rolę w Arkham Knightsugerował, że produkcja ukaże się już w styczniu. Nadal nie ma jednak oficjalnego potwierdzenia dokładnej daty premiery ze strony RockSteady czy Warner Bros..

  1. Oficjalna strona internetowa Batman: Arkham Knight
  2. Zapowiedź Batman: Arkham Knight – mocne uderzenie Mrocznego Rycerza i Batmobilu na zwieńczenie serii