Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 października 2017, 09:26

Aż cztery nowości w zestawieniu, w tym Cuphead. Top 10 Steam (24 - 30 września)

Miniony tydzień stał pod znakiem nowości na Steamie - najpopularniejszej platformie cyfrowej dystrybucji. Cuphead i Call of Duty: WWII to tylko dwie z nich. Na szczycie oczywiście dalej trzyma się Playerunknown's Battlegrounds.

PUBG oczywiście pozostaje na pierwszym miejscu, ale dalej zaczyna dziać się ciekawie. W pierwszej dziesiątce bowiem pojawiły się aż cztery nowości. Zanim jednak do nich przejdziemy, warto zauważyć awans na drugie miejsce strategii Total War: WARHAMMER II. Oczko niżej przyczaiło się Divinity: Original Sin II, przez wielu graczy tytułowany już w tej chwili grą cRPG roku. Na czwartym pierwsza nowość, a mianowicie zręcznościowy, stylizowany na przedwojenną animację Cuphead. Na szóstym coś dla fanów japońszczyzny, czyli Danganronpa V3: Killing Harmony. Dwie pozostałe nowości to znajdująca się na pozycji siódmej The Guild 3, która kilkanaście dni temu została udostępniona w usłudze Steam Early Access. Na samym końcu pojawiło się także, nomen omen w końcu, Call of Duty: WWII. Miejmy nadzieję, że po fatalnych ocenach bety multiplayera, kampania dla jednego gracza przyniesie nową jakość w serii.

1.

Playerunknown’s Battlegrounds

2.

Total War: WARHAMMER II

3.

Divinity: Original Sin II

4.

Cuphead

5.

Grand Theft Auto V

6.

Danganronpa V3: Killing Harmony

7.

The Guild 3

8.

Assassin’s Creed Syndicate

9.

Counter-Strike: Global Offensive

10.

Call of Duty: WWII

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.