Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 lipca 2014, 09:20

autor: Góral

Assassin's Creed: Unity - poznaj templariuszkę Elise

Firma Ubisoft opublikowała kolejny zwiastun gry Assassin's Creed: Unity, przedstawiający templariuszkę Elise, którą połączy głębsza wieź z Arno - głównym bohaterem produkcji. Jednocześnie zapowiedziano nową powieść oraz figurkę Elise: The Fiery Templar.

Doczekaliśmy się kolejnego zwiastuna wyczekiwanej gry akcji Assassin's Creed: Unity. Tym razem firma Ubisoft postanowiła przedstawić Elise. Jest to młoda templariuszka, która odegra kluczową rolę w historii Arno (główny bohater produkcji), nawiązując z nim głębszą więź. Jednocześnie zapowiedziano, że powstanie powieść autorstwa Olivera Bowdena, oparta na nadchodzącej grze, ukazująca losy Elise i Arno, którzy zostali wciągnięci w odwieczną walkę pomiędzy Templariuszami i Asasynami. Mało tego, nowa bohaterka doczekała się także 24-centymetrowej figurki, zaprojektowanej przez Ubicollectibles. W zestawie Elise: The Fiery Templar znajdziemy także cyfrowe dodatki (pistolet i rapier) do Assassin's Creed: Unity. Ma ona być dostępna w sklepie Uplay, niestety w chwili pisania tej wiadomości u rodzimego sprzedawcy brakowało odpowiedniej oferty.

Premiera figurki została wyznaczona na 14 października. Powieść Assassin’s Creed: Unity ukaże się w listopadzie, a sama gra zadebiutuje w Polsce na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i komputerach PC 31 października.

Assassin's Creed: Unity - 24 centymetrowa figurka Elise. - Assassin's Creed: Unity - poznaj templariuszkę Elise - wiadomość - 2014-07-30
Assassin's Creed: Unity - 24 centymetrowa figurka Elise.

Assassin's Creed: Unity to kolejna odsłona popularnej przygodowej gry akcji do firmy Ubisoft. Jest to jednocześnie pierwsza część, która powstaje wyłącznie z myślą o next-genowych konsolach i komputerach PC. W związku z tym tytuł działać będzie w oparciu o zupełnie nową technologię, pozwalającą m.in. na generowanie 5 tysięcy postaci niezależnych oglądanych na ekranie w tym samym czasie.

W Assassin's Creed: Unity pokierujemy asasynem Arno. - Assassin's Creed: Unity - poznaj templariuszkę Elise - wiadomość - 2014-07-30
W Assassin's Creed: Unity pokierujemy asasynem Arno.
Assassin's Creed: Unity - poznaj templariuszkę Elise - ilustracja #3
Assassin's Creed: Unity - poznaj templariuszkę Elise - ilustracja #4