Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 września 2014, 18:55

autor: luckie

Assassin’s Creed: Rogue na 20-minutowym gameplayu

Z okazji targów EGX 2014 zaprezentowano świeży fragment rozgrywki z Assassin’s Creed: Rogue. Na ponad 20-minutowym gameplayu pokazano w akcji walkę morską, infiltrację bazy oraz nowy typ misji – powstrzymanie zamachu.

Assassin’s Creed: Rogue powinien przypaść do gustu fanom Black Flag - Assassin’s Creed: Rogue na 20-minutowym gameplayu - wiadomość - 2014-09-29
Assassin’s Creed: Rogue powinien przypaść do gustu fanom Black Flag

Firma Ubisoft opublikowała ponad 20-minutowy gameplay z komentarzem z Assassin’s Creed: Rogue – jednej z dwóch tegorocznych odsłon słynnego cyklu gier akcji. Materiał został zaprezentowany na targach EGX 2014 w Londynie. Film pochodzi z wersji na konsolę Xbox 360, choć gra trafi również na PlayStation 3 oraz prawdopodobnie na PC.

Na początku mamy okazję obejrzeć walkę morską w nowym, podbiegunowym środowisku, która jednak sama w sobie niemal do złudzenia przypomina to, co widzieliśmy w Assassin’s Creed IV: Black Flag. Następnie widzimy próbę infiltracji francuskiej osady przy użyciu dobrze znanego sprzętu – dwóch szabli, pistoletów, bomb dymnych itd. – oraz kilku nieznanych dotąd gadżetów, w tym granatnika ręcznego. Zobaczyć też możemy w akcji misje nowego typu – powstrzymanie zamachu. Rozpoczynają się one od przechwycenia wiadomości przenoszonej przez gołębia pocztowego, po czym należy odnaleźć i uśmiercić ukrywających się w okolicy asasynów.

Europejska premiera Assassin’s Creed: Rogue w wersji na X360 i PS3 planowana jest na 13 listopada 2014 roku. W naszym kraju gra zostanie wydana w edycji pudełkowej z polskimi napisami.

  1. Oficjalna strona gry Assassin's Creed: Rogue
  2. Zapowiedź gry Assassin's Creed: Rogue
  3. Assassin's Creed: Rogue - kompendium wiedzy