Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 24 września 2011, 07:24

autor: Adrian Werner

Assassin's Creed: Revelations - zwiastun trybu multiplayer

Seria Assassin's Creed szybko wyrosła na jedną z najpopularniejszych marek w branży. Mamy dla was nowe materiały video z nadchodzącej czwartej odsłony cyklu, czyli

Na premierę Assassin's Creed: Revelations czekają miliony graczy na całym świecie. Również w Polsce seria cieszy się wielką popularnością. Nadchodząca nowa odsłona ma znacząco rozbudować wprowadzony po raz pierwszy w Brotherhood tryb multiplayer. Nowy zwiastun pokazuje, czego możemy się spodziewać po trybie wieloosbowym.

Trzeba przyznać, że multiplayer prezentuje się bardzo efektownie, choć patrząc na rozmiary niektórych broni, noszące je postacie  zasługują raczej na miano rzeźników, niż asasynów.

Premiera Assassin’s Creed: Revelations zapowiadana jest na listopad. Jednak znając Ubisoft możemy się spodziewać opóźnienia wersji pecetowej w stosunku do konsolowych. Pozostaje mieć nadzieję, że poślizg wyniesie kilka tygodni, a nie kilka miesięcy jak w przypadku poprzednich odsłon serii.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.