Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 listopada 2016, 18:09

autor: Góral

ARK: Survival Evolved od 6 grudnia na PlayStation 4

Poznaliśmy datę premiery wczesnej wersji gry ARK: Survival Evolved na konsoli PlayStation 4. Produkcja ukaże się 6 grudnia i będzie dostępna w paczce ARK: Survivor’s Pack, zawierającej „podstawkę” oraz dodatek Scorched Earth, a także jako samodzielny tytuł.

Studio Wildcard ujawniło datę premiery wczesnej wersji gry ARK: Survival Evolved na konsoli PlayStation 4. Popularny survival z dinozaurami pojawi się na sprzęcie firmy Sony 6 grudnia bieżącego roku. Tytuł oferowany ma być w paczce ARK: Survivor’s Pack, zawierającej „podstawkę” oraz dodatek Scorched Earth. Ponadto nowa wersja oferować ma dwa ekskluzywne elementy – skórkę Bionic Giganotosaurus oraz zbroję Manticore dla męskich i żeńskich postaci. Oba dodatki obejrzycie na poniższych grafikach. Za to wszystko przyjdzie nam zapłacić 49,99 euro, a więc około 222 zł. Ponadto w Europie będzie można też nabyć samo ARK: Survival Evolved za 34,99 euro (około 155 zł) oraz Scorched Earth za 19,99 euro (około 89 zł). Co ciekawe, mieszkańcy Ameryki Północnej poczekają na rozdzielenie zestawu ARK: Survivor’s Pack do wiosny 2017 roku. Wtedy też ma się ukazać pełna wersja produkcji.

ARK: Survival Evolved - Bionic Giganotosaurus oraz zbroja Manticore dostępne będą tylko na PlayStation 4. - ARK: Survival Evolved od 6 grudnia na PlayStation 4 - wiadomość - 2016-12-01
ARK: Survival Evolved - Bionic Giganotosaurus oraz zbroja Manticore dostępne będą tylko na PlayStation 4.
ARK: Survival Evolved w skrócie:
  • gra typu survival od studia Wildcard;
  • 2 czerwca 2015 roku ukazała się na PC-tach, 16 grudnia 2015 roku na konsoli Xbox One, a 6 grudnia bieżącego roku pojawi się na PlayStation 4;
  • premiera pełnej wersji odbędzie się wiosną 2017 roku.

ARK: Survival Evolved zadebiutowało najpierw we wczesnym dostępie na komputerach osobistych. Tytuł ukazał się 2 czerwca 2015 roku i szybko stał się sprzedażowym hitem. W połowie grudnia 2015 roku gra pojawiła się w programie Game Preview (odpowiednik Steam Early Access) na konsoli Xbox One, gdzie również spotkała się z ciepłym przyjęciem graczy. Do sierpnia bieżącego roku obie wersje znalazły 5,5 miliona nabywców (4 mln na PC-tach i 1,5 mln na XOne).

ARK: Survival Evolved od 6 grudnia na PlayStation 4 - ilustracja #2

W ARK: Survival Evolved trafiamy do otwartego świata zamieszkiwanego nie tylko przez innych ludzi, ale także przez dinozaury. Z racji, że jest to jeden z przedstawicieli gatunku survival, naszym głównym zadaniem jest przetrwanie. By tego dokonać musimy pozyskiwać surowce, wytwarzać narzędzia, a nawet oswajać zwierzęta, które mogą ułatwić nam chociażby polowania czy też pomagać w transporcie.

ARK: Survival Evolved od 6 grudnia na PlayStation 4 - ilustracja #3