Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 listopada 2002, 12:30

autor: Solnica

Anarchy Online: Notum Wars - wojna o notum rozpoczęta

Po drobnym, jednodniowym opóźnieniu spowodowanym kłopotami dystrybucyjnymi związanymi ze świętem dziękczynienia, dzisiaj w godzinach porannych na serwerach Anarchy Online aktywowany został pierwszy oficjalny dodatek do tej gry, tzw. booster pack zatytułowany Notum Wars.

Po drobnym, jednodniowym opóźnieniu spowodowanym kłopotami dystrybucyjnymi związanymi ze świętem dziękczynienia, dzisiaj w godzinach porannych na serwerach Anarchy Online aktywowany został pierwszy oficjalny dodatek do tej gry tzw. booster pack zatytułowany Notum Wars.

Posiadanie dodatku nie jest elementem koniecznym do dalszego grania w Anarchy Online, jednak osoby, które zdecydują się na jego zakup, otrzymają dostęp do wielu nowych i ciekawych opcji.

Najistotniejszym elementem, jaki wprowadza do gry booster pack jest możliwość kontrolowania przez grupy graczy (tzw. gildie) określonych obszarów planety, na której toczy się akcja gry i czerpania z tego pewnych korzyści, np. zwiększenia określonych umiejętności, itp. Przejęcie kontroli nad danym terenem polega na wybudowaniu na nim tzw. kontrolera i sieci wież obronnych. Osoby nie posiadające rozszerzenia nie mogą stawiać nowych kontrolerów/wież, nie skorzystają również z bonusów, jakie ich gildia otrzymuje z racji bycia właścicielem danego obszaru. Bez problemów mogą natomiast bronić posiadanych przez ich organizację terenów czy też atakować wrogie bazy.

Sposobność do kontrolowania terenu to najważniejsza, ale oczywiście nie jedyna możliwość udostępniana graczom przez booster pack. Jego posiadacze otrzymali do swojej dyspozycji także kilka innych elementów takich jak:

  • nowe pojazdy służące do szybszego przemieszczania się jak również do walki (np. atakowania wrogich wież).
  • nowe elementy graficzne, np. pojazdy transportujące wydobywany na Rubi-Ka surowiec z powierzchni planety do krążących na orbicie olbrzymich transportowców, nowe tekstury, itd.
  • możliwość porozumiewania się z innymi graczami nie tylko za pomocą standardowego, wbudowanego w grę czata, ale również korzystając z predefiniowanych komend głosowych.