Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 4 listopada 2012, 15:08

autor: sathorn

Amnesia: A Machine for Pigs, Outlast i inne. Najciekawsze trailery 29.10 - 04.11

Terror, horror i Halloween - święto umarłych pozostawiło znak na minionym tygoniu w świecie gier wideo. Poza zwiastunem zwiastunem Amnesia: A Machine for Pigs pojawił się także obiecujący materiał z Outlast. Nie zabrakło filmików z innych produkcji, m.in. DUST 514 czy Far Cry 3. Zapraszam na przegląd najciekawszych trailerów z dni 29.10 - 04.11.

Miniony tydzień przyniósł kilka interesujących trailerów wypuszczonych przy okazji święta Halloween. Jak co roku nie zabrakło grozy i horroru, dostarczył ich m.in. zwiastun Amnesia: A Machine for Pigs. Poza tym pojawiły się inne interesujące trailery, niezwiązane z tym punktem w kalendarzu, jak chociażby prezentujący ten w pełnej krasie DUST 514.

Amnesia: A Machine for Pigs jest kolejnym niezależnym horrorem od studia thechineseroom. Podobnie jak w poprzednieczc części Amnesii, rozgrywkę obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby, a najstarszniejsze jest to, co pozostaje poza zasięgiem wzroku.

Firma Red Barrels udostępniła wideo z gry Outlast. Filmik prezentuje kilkuminutowy fragment z rozgrywki i trzeba przyznać, że zapowiada się interesująco.

Twórcy Battlefield Heroes, darmowej strzelaniny sieciowej, wypuścili zwiastun reklamujący święto Halloween w swojej grze. Szkielety strzelające magicznymi promienami? Są.

DUST 514 zapowiada się intrygująco. Rozbudowana strzelanina dla wielu graczy, sprzężona z jedną z najciekawszych gier MMO (EVE Online), została zaprezentowana w pełnej krasie w nowym trailerze.

Ciekawe – nadchodzący tytuł klasy AAA (gra najwyższej jakości, z wielkim budżetem) promuje się przy pomocy nawiązania do Minecrafta, niezależnej gry, stworzonej przez jednego człowieka. Deweloperzy zajmujący się produkcją Far Cry 3 muszą być wielkimi fanami zabawy klockami.