Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 października 2005, 14:04

autor: Maciej "Elrond" Myrcha

America's Army: Direct Action w sieci

Nie wiadomo dokładnie, czy cel jaki przyświecał twórcom gry America's Army - "zaciągnięcie" do armii jak największej ilości młodych ludzi - został osiągnięty, pewny jest natomiast fakt, iż stała się ona bardzo popularna wśród miłośników wirtualnych bitew wieloosobowych. I zapewne na fali tej popularności doczekaliśmy się kolejnego odcinka serii, Direct Action.

Nie wiadomo dokładnie, czy cel jaki przyświecał twórcom gry America's Army - "zaciągnięcie" do armii jak największej ilości młodych ludzi - został osiągnięty, pewny jest natomiast fakt, iż stała się ona bardzo popularna wśród miłośników wirtualnych bitew wieloosobowych. I zapewne na fali tej popularności doczekaliśmy się kolejnego odcinka serii - czyli tak naprawdę nowej wersji gry, o podtytule Direct Action.

America's Army: Direct Action w sieci - ilustracja #1

America's Army: Direct Action jest już dostępny do ściągnięcia z oficjalnej strony gry jak również z serwerów Gry-Online (do czego zachęcamy - jak wiadomo u nas szybciej, łatwiej i przyjemniej:). A co ma do zaproponowania nowa wersja America's Army? Przede wszystkim dwie nowe misje/mapy: SF Extraction and SF Dockside z dynamicznie zmieniającymi się celami oraz różnymi warunkami pogodowymi i środowiskowymi. Direct Action to także nowa misja treningowa - Shoot House, w której eksplorujemy dom składający się z 10 pomieszczeń i likwidujemy losowo pojawiających się przeciwników uważając aby nie zastrzelić osobników neutralnych.

America's Army: Direct Action w sieci - ilustracja #2

Dodatkowo pewne ulepszenia i modyfikacje zyskał Tryb Turniejowy, głównie w odpowiedzi na prośby społeczności graczy, poprawiono także szereg różnych niedogodności, na które zwracali uwagę użytkownicy. Pełną listę zmian i nowości znajdziecie tutaj. Do boju żołnierze, Wuj Sam potrzebuje Was!

America's Army: Direct Action w sieci - ilustracja #3
America's Army: Direct Action w sieci - ilustracja #4