Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 maja 2010, 14:41

autor: Rock Alone

Alpha Protocol trafia na sklepowe półki

Gra Alpha Protocol - najnowsze dzieło firmy Obsidian Entertainment - trafiła dziś do sprzedaży na terenie Europy, a już za kilka dni, dokładnie 1 czerwca, zostanie wydana również w Stanach Zjednoczonych.

Gra Alpha Protocol - najnowsze dzieło firmy Obsidian Entertainment - trafiła dziś do sprzedaży na terenie Europy, a już za kilka dni, dokładnie 1 czerwca, zostanie wydana również w Stanach Zjednoczonych. Szpiegowska gra RPG, to trzeba przyznać nowatorski pomysł, a jednak z winy twórców odrobinę leciwy. Przypominamy, że pierwotnie premiera zapowiadana była na pierwszy kwartał 2009 roku.

Alpha Protocol trafia na sklepowe półki - ilustracja #1

Najwięcej obaw związanych z tytułem budzi właśnie długi czas produkcji. Wielokrotnie zwracano uwagę na fakt, że gra przynajmniej wizualnie, zdążyła się już mocno zestarzeć. Miejmy jednak nadzieję, że w pozostałych aspektach będziemy mieli do czynienia z tytułem przystającym do dzisiejszych standardów.

Waszej uwadze polecam „Gramy w Alpha Protocol” gdzie sami możecie ocenić warstwę wizualną gry. Tak czy inaczej, odkładając wszelkie obawy na boczny tor, trzeba przyznać, że Alpha Protocol jest tytułem długo oczekiwanym i dobrze się stało, że wreszcie trafił na sklepowe półki.

Dystrybucją na polskim rynku zajmuje się CD Projekt. Grę można kupić na platformy Xbox 360 i PlayStation 3 w cenie 229,90 złotych, natomiast na PC za 119,90 złotych.