Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 października 2005, 13:43

autor: Krooliq

Alone in the Dark w wersji na konsolę Xbox 360

Koncern Atari poinformował właśnie, że zamierza wydać grę Alone in the Dark w wersji na konsolę najnowszej generacji – Xbox 360.

Koncern Atari poinformował właśnie, że zamierza wydać grę Alone in the Dark w wersji na konsolę najnowszej generacji – Xbox 360. Na razie niestety wydawca nie ujawnił żadnych szczegółów dotyczących nowego projektu.

„Jesteśmy niezmiernie podekscytowani stworzeniem Alone w wersji na Xboxa 360. Alone In the Dark od samego początku swojego istnienia należało do czołowych gier z gatunku survival” – powiedział Cyril Voiron, Dyrektor Marketingu koncernu Atari Europe. „Z niewiarygodnie utalentowanym zespołem Eden Games, jesteśmy przekonani, że dostarczymy graczom pasjonujących wrażeń, które sprawią, że seria Alone in the Dark stanie się liderem gatunku survival na konsole najnowszej generacji” – dodał Cyril Voiron.

„Alone in the Dark będzie wyglądało zdumiewająco na Xboxie 360. Ten sprzęt jest oszałamiający i umożliwi firmie Eden stworzenie gry dostarczającej niezwykłe wrażenia oraz całkowicie zasługującej na miano gry następnej generacji” – powiedział Peter Moore, wiceprezes Worldwide Marketing and Publishing, Xbox.

Oczywiście, gdy tylko „wyciekną” jakieś szczegóły na temat omawianej produkcji, będziemy Was na bieżąco informować.

Na koniec warto wspomnieć, że korporacja Atari zamierza od początku mocno wesprzeć nie tylko konsolę Xbox 360, ale również platformę PS3, na którą dostarczy piątą część serii Alone in the Dark (pisaliśmy o tym we wrześniu).