Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 listopada 2004, 10:18

Age of Empires III - oczekiwanie prawie zakończone?

Powoli, jak w dobrym thrillerze budowane jest napięcie wokół trzeciej odsłony Age of Empires. Najpierw pojawiły się rewelacje firmy CD Projekt, później świat obiegły informacje o pracach nad grą wprost z renomowanego magazynu Computer Gaming World, dokładnie z jego grudniowego wydania. Teraz przyszedł czas na ruch firmy Ensemble Studios, producenta poprzednich odsłon kultowej serii.

Powoli, jak w dobrym thrillerze budowane jest napięcie wokół trzeciej odsłony Age of Empires. Najpierw pojawiły się rewelacje firmy CD Projekt, później świat obiegły informacje o pracach nad grą wprost z renomowanego magazynu Computer Gaming World, dokładnie z jego grudniowego wydania. Teraz przyszedł czas na ruch firmy Ensemble Studios, producenta poprzednich odsłon kultowej serii. Na jej oficjalnej stronie pojawiła się sugestywna informacja, mówiąca o tym, że „oczekiwanie jest prawie zakończone” . Co to może oznaczać? Praktycznie wszyscy są zgodni co do jednej interpretacji: już wkrótce Age of Empires III zostanie oficjalnie zapowiedziana.

Cóż, pozostaje nam tylko cierpliwie poczekać na ostateczny ruch ze strony Ensemble Studios. Biorąc pod uwagę, co można przeczytać na oficjalnej stronie firmy, wierzymy iż nastąpi on bardzo szybko.

Więcej informacji o serii Age of Empires uzyskasz z naszej Encyklopedii Gier.