Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release CDP.pl Press Release 16 października 2008, 18:19

Age of Conan 2009 – kolejne zmiany

Firma CD Projekt ujawniła kolejną ze zmian czekających na graczy w unowocześnionej wersji gry Age of Conan 2009. Po opublikowanych na początku tygodnia informacjach o nowym obszarze dla osób posiadających w grze już doświadczone postacie, przyszedł czas na nowości w dziedzinie profesji rzemieślniczych.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Firma CD Projekt ujawniła kolejną ze zmian czekających na graczy w unowocześnionej wersji gry Age of Conan 2009. Po opublikowanych na początku tygodnia informacjach o nowym obszarze dla osób posiadających w grze już doświadczone postacie, przyszedł czas na nowości w dziedzinie profesji rzemieślniczych. To kolejna z aktualizacji dostępnych w styczniowym wydaniu polskiej edycji gry Age of Conan 2009.

Profesje pozwalające tworzyć sprzęt, pozwalają graczom lepiej utożsamiać się z otaczającym ich światem króla Conana. Dzięki profesjom umożliwiającym tworzenie ekwipunku gracze nie tylko mogą zwiększyć atrakcyjność swojej wirtualnej postaci, ale także zbudować własną historię. Wytwarzając legendarne przedmioty stają się sławni wśród innych graczy, mogą też rozpocząć interesującą działalność gospodarczą sprzedając owoce swojej pracy.

W Age of Conan 2009 system tworzenia przedmiotów będzie znacznie bardziej rozbudowany. Jednym z pomysłów na urozmaicenie gry jest wprowadzenie do zabawy tzw. ekwipunku regionalnego. Sprzęt regionalny odzwierciedla szczególne cechy danego obszaru, jego cywilizacji, i wyznawanych tam bogów. Ekwipunek będzie też podzielony ze względu na klasy postaci występujących w grze. Na początek otrzymamy trzynaście 6-częściowych zestawów ekwipunku (broń i zbroja) dla każdej z klas. Wzory niezbędne do nauki tworzenia nowego ekwipunku będą w posiadaniu bossów rozproszonych po świecie gry i będą dostępne dla postaci o najwyższych poziomach doświadczenia w Age of Conan (kategoria niebieskich przedmiotów). To kolejne plany firmy Funcom skierowane na urozmaicenie rozgrywki osób, które osiągnęły w grze już niemal wszystko i poszukują nowych wyzwań. Pod względem współczynników sprzęt regionalny będzie bowiem lepszy niż rzadkie nagrody z dotychczasowych podziemi.

Age of Conan 2009 pojawi się w niezmiennie bogatym polskim wydaniu w styczniu przyszłego roku, w sugerowanej cenie 129,90 złotych. Przez następne tygodnie opublikujemy informacje o kolejnych nowościach, poprawkach i usprawnieniach, które wraz z najniższym dostępnym abonamentem będą się składać na obraz całkowicie nowej gry, Age of Conan 2009.