Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 lutego 2010, 07:26

autor: Jiker

75% obniżka ceny Trine na Steam

W tym tygodniową 75% promocją na platformie dystrybucji cyfrowej Steam objęta została interesująca platformówka Trine, wyprodukowana przez niezależne studio Frozenbite. Produkcję możecie aktualnie nabyć za jedyne 5 euro, czyli około 20 złotych (normalna cena to 19,99 euro). Promocją potrwa do końca czwartku.

W tym tygodniu 75% promocją na platformie dystrybucji cyfrowej Steam objęta została interesująca platformówka Trine, wyprodukowana przez niezależne studio Frozenbite. Produkcję możecie aktualnie nabyć za jedyne 5 euro, czyli około 20 złotych. Promocja potrwa do końca czwartku.

Aktualnie w polskich sklepach i na serwisach aukcyjnych za pudełkową wersję Trine zapłacicie co najmniej 40 złotych (oczywiście należy do tego doliczyć koszty wysyłki), więc oferta na Steamie jest z pewnością godna uwagi.

75% obniżka ceny Trine na Steam - ilustracja #1

Gra przenosi nas do wykreowanego przez twórców świata fantasy, pełnego zamków oraz przedziwnych machin. Do dyspozycji otrzymujemy trójkę bohaterów: maga, złodziejkę oraz wojownika, którzy muszą uratować zagrożone przez hordy nieumarłych królestwo, wykorzystując moc tajemniczego narzędzia, zwanego Trine. Premiera odbyła się w połowie ubiegłego roku.

Produkcja, będąca swoistą próbą przywrócenia do życia starych platformówek, została doceniona przez światowe media. W recenzji zamieszczonej na łamach gry-online.pl otrzymała notę na poziomie 74%. Gra doczekała się również wersji na konsolę PlayStation 3.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.