Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 listopada 2008, 11:03

autor: vampire

26-minutowy gameplay Left 4 Dead

Jak pamiętamy, mieszkańcy Stanów Zjednoczonych, którzy zakupili Left 4 Dead, jeszcze przed jego premierą już od wczoraj mogą zagrać w demo tej produkcji, pozostali natomiast taką możliwość otrzymają dopiero 11 listopada. Jest jednak dobra wiadomość dla tych, którzy już teraz chcieliby zobaczyć jak w rzeczywistości będzie wyglądać rozgrywka w nowym shooterze.

Jak pamiętamy, mieszkańcy Stanów Zjednoczonych, którzy zakupili Left 4 Dead, jeszcze przed jego premierą już od wczoraj mogą zagrać w demo tej produkcji, pozostali natomiast taką możliwość otrzymają dopiero 11 listopada. Jest jednak dobra wiadomość dla tych, którzy już teraz chcieliby zobaczyć jak w rzeczywistości będzie wyglądać rozgrywka w nowym shooterze - w serwisie Voodoo Extreme zamieszczony został 26-minutowy gameplay będący kompletnym zapisem przejścia obydwu udostępnionych w demie poziomów w trybie kooperacji dla czterech osób. Filmik został podzielony na dziewięć części, które znajdziecie pod tym adresem.

26-minutowy gameplay Left 4 Dead - ilustracja #1

Osoba odpowiedzialna za nagranie gameplaya wspomniała, że podczas zabawy zdarzały się problemy z lagami, co jednak nie przeszkodziło jej w nazwaniu Left 4 Dead świetną i dopracowaną grą. Tak więc raczej nie powinna zawieść się ogromna liczba osób, które zaufały zapewnieniom Valve Software i dokonały zamówień przedpremierowych. Przypomnijmy, że bez względu na miejsce zamieszkania, pełną wersję gry, wycenioną na 49,99 USD (około 135 zł), będzie można nabyć za pośrednictwem Steamu 18 listopada, czyli w dniu amerykańskiej premiery. Tradycyjne, pudełkowe wydanie Left 4 Dead ukaże się w naszym kraju 21 listopada dzięki firmie Electronic Arts Polska, a cena jaką będą musieli zapłacić posiadacze Xboxów 360 wyniesie 209,90 zł, natomiast wersja na PC kosztować ma 139,90 zł.

Więcej na temat gry możecie dowiedzieć się z naszych zapowiedzi, szczegóły dotyczące dostępnych trybów rozgrywki znajdziecie w naszej wcześniejszej wiadomości.