Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 września 2018, 13:37

10 milionów dolarów w puli nagród jesiennego Skirmish w Fortnite

Firma Epic Games poinformowała, że w puli jesiennej edycji wydarzenia Skirmish w Fortnite znajdzie się 10 milionów dolarów – o 2 miliony więcej niż w przypadku analogicznego letniego eventu.

Nagrody, które można zdobyć w rozgrywkach Fortnite, stają się coraz większe. - 10 milionów dolarów w puli nagród jesiennego Skirmish w Fortnite - wiadomość - 2018-09-11
Nagrody, które można zdobyć w rozgrywkach Fortnite, stają się coraz większe.

Firma Epic Games przygotowuje się powoli do premiery kolejnego wydarzenia w Fortnite – mającego trwać przeszło sześć tygodni, jesiennego Skirmisha, w czasie którego gracze będą rywalizowali o atrakcyjne nagrody. Jak poinformowano, w puli znajdzie się aż 10 milionów dolarów, czyli o 2 mln więcej niż w przypadku letniej edycji. Twórcy przekazali tę wieść za pośrednictwem oficjalnego Twittera gry.

Tweet na koncie Fortnite.
Tweet na koncie Fortnite.

Format rozgrywek będzie podobny, jak w przypadku poprzedniego Skirmisha. Zawodnicy – pośród których znajdziemy profesjonalnych graczy, streamerów i inne osobistości gamingowego świata – będą rywalizowali w różnych, zmieniających się rotacyjnie trybach gry i przy różnych ustawieniach. W czasie gry wykorzystywać będzie można nowe zabawki (liny z hakami, szczeliny na wynos), a także bronie (np. ciężką snajperkę).

Więcej informacji na temat planowanego wydarzenia zostanie udostępnionych przez Epic Games w kolejnych dniach i tygodniach.

  1. Epic Games – strona oficjalna
  2. Fortnite – strona oficjalna
  3. Najlepsze darmowe gry 2018 roku – top 100 gier free-to-play