Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Global Agenda

Studio Hi-Rez zapowiedziało sieciową strzelankę Global Agenda 2

Adrian Werner, 4 października 2012, 11:54

Mamy dobre wieści dla fanów gry Global Agenda. Zespół Hi-Rez Studios zapowiedział jej kontynuację. Druga część powstaje z myślą o pecetach i skoncentruje się na aspekcie PvP, czyli na sieciowych pojedynkach pomiędzy graczami.

Wieści ze świata (LEGO Universe, Global Agenda, PlayStation Network) 31/1/12

Sarge, 31 stycznia 2012, 14:10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o zamknięciu serwerów gry LEGO Universe, nowym projekcie studia Harmonix, dodatkach DLC w usłudze Nintendo Network, a także czasowym wyłączeniu PlayStation Network.

Wieści ze świata (Rage, Global Agenda, Epic Games) 22/09/11

Jiker, 22 września 2011, 14:22

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o ścieżce dźwiękowej do Rage, darmowym rozszerzeniu do Global Agenda, braku planów nt. rozwoju marki Unreal, sądowym starciu Viacom i Harmonix, a także sklepie internetowym studia Reality Pump. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Call of Duty, Deus Ex: Bunt Ludzkości, Playdead) 26/08/11

Jiker, 26 sierpnia 2011, 14:20

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o przyszłości Call of Duty, nowej grze twórców Limbo, oficjalnej zapowiedzi wznowienia Sonic CD, łatce do Deus Ex: Bunt Ludzkości na PC, a także upadku Faxion Online. Zapraszamy do lektury.

Darmowa gra Global Agenda osiąga sukcesy

Hed, 5 lipca 2011, 09:13

Global Agenda, futurystyczna strzelanka multiplayer, odnosi spore sukcesy odkąd stała się darmową grą. Twórcy chwalą się ogromnym wzrostem popularności swojego dzieła i przekonują, że obecnie zarabiają na nim więcej niż kiedykolwiek.

Wieści ze świata (Fable III, Crysis 2, RACE '07) 22/04/11

Jiker, 22 kwietnia 2011, 14:37

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o końcu produkcji DS Lite, czwartym dodatku do RACE ’07, cyfrowej wersji Fable III, kolekcji Króla Artura, a także planach Cryteka. Zapraszamy do lektury.

Global Agenda już za darmo

Rock Alone, 15 kwietnia 2011, 08:07

Zgodnie z tym co pisaliśmy wcześniej, Global Agenda cieszy się już statusem gry darmowej. Wszystko, począwszy od klienta, aż po rozgrywkę nie wymaga uiszczania żadnych płatności. Jest to świetny moment, by zapoznać się z tym tytułem, bo mimo małego zainteresowania gra ma sporo zalet.

Global Agenda zupełnie za darmo

Rock Alone, 8 kwietnia 2011, 10:31

Deweloperzy z Hi-Rez Studios odpowiedzialni za produkcję Global Agenda zdecydowali się na kolejny krok mający na celu nakłonienie graczy do zainteresowania się ich projektem. W połowie kwietnia (czyli pewnie już lada dzień) tytuł zostanie udostępniony do pobrania zupełnie za darmo. Dotychczas trzeba było zapłacić za swój egzemplarz gry, teraz nie będzie to już koniczne.

Popularne Tribes powróci jako MMO

omadaha, 25 października 2010, 10:25

Serwis Massively poinformował, że Hi-Rez Studios – twórca taktyczno-szpiegowskiego MMOPRG Global Agenda, nabył prawa do marki Tribes. Informacja ta pojawiła się na forum społeczności Global Agenda, gdzie dyrektor generalny studia – Erez Goren ogłosił, rozpoczęcie prac nad nowym projektem zatytułowanym Tribes Universe.

Wieści ze świata (King's Bounty, Singstar Dance, Global Agenda) 20/09/10

Jiker, 20 września 2010, 12:18

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o rekordowej edycji targów Tokyo Game Show, ścieżce dźwiękowej do Singstar Dance, premierze King’s Bounty: Crossworlds, a także promocji cenowej na grę MMOFPS Global Agenda. Zapraszamy do lektury.

Global Agenda już bez kosztownych opłat abonamentowych

Rock Alone, 26 czerwca 2010, 10:21

Z różnych powodów sieciowa strzelanina MMO - Global Agenda, nie cieszy się takim powodzeniem jakiego życzyliby sobie twórcy. Prawdopodobnie w związku z tym deweloper Hi-Rez Studios poinformował właśnie o rezygnacji z płatnej subskrypcji gry.

Wieści ze świata (Test Drive Unlimited 2, Hitman, Super Mario Galaxy 2) 25/05/10

Jiker, 25 maja 2010, 13:37

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o promocyjnej cenie Global Agenda, środzie w Xbox Live Arcade, publikacji ścieżki dźwiękowej do Super Mario Galaxy 2, a także kontynuacji filmowego Hitmana. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Ghost Recon: Future Soldier, Assassin's Creed II, S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci) 15/04/10

Jiker, 15 kwietnia 2010, 14:30

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o dużym rozszerzeniu do Pirates of the Burning Sea, darmowym trialu Global Agenda i mapie multiplayer do S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci, kolejnych problemach Infinity Ward, a także opóźnieniu premiery iPada. Zapraszamy do lektury.

Wypróbuj Global Agenda za darmo

Rock Alone, 26 marca 2010, 14:13

Wszyscy, którzy chcieli wypróbować futurystyczną strzelaninę MMO - Global Agenda, mogą to od dzisiaj zrobić za darmo. Wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na stronie produkcji, aby uzyskać dostęp do darmowej wersji klienta. Radzę się spieszyć, oferta będzie aktualna tylko do 1 kwietnia.

Przegląd gier MMO (03/02/2010)

Rock Alone, 3 lutego 2010, 10:08

Serdecznie zapraszam do najnowszego Przeglądu MMO. Na tapecie sporo pozycji MMO z gatunku science fiction, który w znacznym stopniu, aczkolwiek przypadkowo zdominował dzisiejszy artykuł. W menu mamy więc Global Agendę, postapokaliptyczne Fallen Earth oraz Earthrise. Honoru fantastyki broni Warhammer Online wspierany przez darmową acz zaskakującą jakościowo Allods Online. Pozwoliłem sobie również na realizację moich felietonowych zapędów w tekście „Czy jesteśmy skazani na WoW?”.

Global Agenda wystartowała

Adrian Werner, 2 lutego 2010, 09:39

W marcu 2007 roku Hi-Rez Studios ujawniło pierwsze informacje o Global Agenda, futurystycznej grze akcji, łączącej elementy MMO, cRPG oraz taktycznych strzelanek. Po prawie trzech latach oczekiwania tytuł ten wreszcie zadebiutował na rynku.

Wieści ze świata (Mass Effect 2, Heavy Rain, EverQuest II) 27/1/10

Jiker, 27 stycznia 2010, 13:30

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: problemy Red 5 Studios, nowości w EverQuest II i Star Wars Galaxies, premierowe plany Global Agenda, nowości w Xbox Live, kolekcjonerska edycja Super Street Fighter IV i inne. Zapraszamy do lektury.

Data premiery futurystycznego MMO Global Agenda

Jiker, 16 grudnia 2009, 10:00

Funkcjonujące od dwóch lat studio Hi-Rez ujawniło datę premiery swojego pierwszego dzieła – pecetowej pozycji o tytule Global Agenda. Futurystyczna produkcja, łącząca w sobie zasady MMO, gry akcji TPP oraz cRPG, zadebiutuje na rynku 1 lutego 2010 roku.

Nowe informacje o action MMO - Global Agenda

Lord Nibbler, 21 października 2009, 09:33

Hi-Rez jest początkującym studiem deweloperskim, które ponad 2 lata temu zapowiedziało swoją debiutancką grę. Global Agenda ma być ciekawym połączeniem MMO, gry akcji z widokiem TPP oraz elementami cRPG. Całość oparto na silniku Unreal Engine 3 i osadzono w dalekiej przyszłości. Deweloper ujawnił właśnie jak będą przedstawiać się opłaty za rozgrywkę w Global Agenda.

Wieści ze świata (FIFA 10, Borderlands, Empire: Total War) 23/09/09

Jiker, 23 września 2009, 14:19

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: patche do Empire: Total War, Demigod i World of Warcraft, Holandia oficjalnie w FIFA 10, Wolfenstein wycofany z niemieckich sklepów, opóźnienie pecetowego Borderlands, zapowiedź White Knight Story 2 i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (StarCraft II, Guitar Hero 5, Tekken 6) 12/08/09

Jiker, 12 sierpnia 2009, 12:45

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: nowe informacje od FunCom, dodatki do StarCraft II autorstwa firmy Razer, darmowe Guitar Hero: Van Halen w przypadku zamówienia przedpremierowego Guitar Hero 5, zarobki szefa Electronic Arts, data brytyjskiej premiery Tekken 6 i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Wolfenstein, Dead Space, World of Warcraft) 8/07/09

Jiker, 8 lipca 2009, 13:30

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: zapowiedź SimAnimals Africa, pokaz Chrome Engine 4, sprzedaż Dead Space, chińskie problemy World of Warcraft, 13 tysięcy gier w App Store, dwa miliony zamówień przedpremierowych Dragon Quest IX i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Lost Planet 2, Modern Warfare 2, Batman: Arkham Asylum) 29/06/09

Jiker, 29 czerwca 2009, 11:00

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: beta-testy Champions Online, Section 8, Tropico 3, Global Agenda, demo Lost Planet 2 już wkrótce, Warner Bros. nabywcą Midway i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (World of Warcraft, Halo Wars, Team Fortress 2) 20/05/09

Jiker, 20 maja 2009, 10:30

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: nowy screen z All Points Bulletin, premiera dodatku do Halo Wars, Suda 51 pracuje dla Square Enix i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (7 kwietnia 2009)

Jiker, 7 kwietnia 2009, 13:05

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: kontrowersyjne DLC do Resident Evil 5, Dragon Age: Origins z kilkuletnim wsparciem, darmowy weekend Crysis Wars, oficjalny serwis internetowy Terminator Salvation i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (9 stycznia 2009)

Jiker, 9 stycznia 2009, 11:45

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomość. Dzisiaj w menu: wybierz projekt jednostki Dark Templar, kolejny dodatek do Tom Clancy’s EndWar, demonstracja Skate 2, Brutal Legend z trybem wieloosobowym, przyszłe premiery na PS Store i inne. Zapraszamy do lektury.

IDV ujawnia kolejne tytuły gier, które wykorzystają technologię SpeedTree

Krystian Smoszna, 2 maja 2007, 11:08

Kolejni twórcy gier komputerowych zdecydowali się wykorzystać stworzoną przez firmę Interactive Data Visualisation, Inc. technologię o nazwie SpeedTree. Z opublikowanego dziś oficjalnego oświadczenia prasowego wynika, że realistycznie prezentującą się roślinność zobaczymy w pięciu nowych produktach.

Zapowiedziano grę Global Agenda

Metatron, 2 marca 2007, 10:47

Niezależne studio developerskie Hi-Rez Studios zapowiedziało swoją pierwszą grę. Debiutancka produkcja pod tytułem Global Agenda będzie osadzonym w niedalekiej przyszłości szpiegowsko-taktycznym MMORPG-iem wykorzystującym silnik Unreal Engine 3.