Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Metal Gear Online

Wieści ze świata (Metal Gear Online, Destiny, Twitch) 29/9/14

Łukasz Szliselman, 29 września 2014, 17:05

Dziś piszemy m.in. o wskrzeszeniu Metal Gear Online przez fanów, dodatkowej zawartości do Destiny oraz zmianie właścicieli kanału Twitch. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Call of Duty: Black Ops II, Metal Gear Online) 12/6/12

Marcin Skierski, 12 czerwca 2012, 12:50

Dziś piszemy m.in. o zwolnieniach w studiu Silicon Knights, zamknięciu serwerów Metal Gear Online, a także grze Call of Duty: Black Ops II w wersji na Wii U. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Psychonauts 2, Battlefield 3, Kingdoms of Amalur: Reckoning 2) 15/2/12

Marcin Skierski, 15 lutego 2012, 14:10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o kontynuacjach Kingdoms of Amalur: Reckoning i Psychonauts, łatce do pecetowej wersji Battlefield 3, filmie Twisted Metal, japońskiej dacie premiery Journey oraz zamknięciu serwerów gry Metal Gear Online.

Wieści ze świata (Duke Nukem Forever, Portal 2, Japonia) 14/03/11

Piotr Doroń, 14 marca 2011, 14:33

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o nagraniach z Duke Nukem Forever i Portal 2, nowej łatce do Dragon Age II, a także wpływie trzęsienia ziemi w Japonii na sytuację na rynku gier. Zapraszamy do lektury.

Dalsze spekulacje na temat filmowej wersji Metal Gear Solid

Remigiusz Maciaszek, 2 czerwca 2010, 17:50

Prace nad filmową adaptacją gry Metal Gear Solid, to często powracający temat. Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że projekt został zawieszony na skutek braku wsparcia ze strony Konami. Tym razem odrobinę światła na tą sprawę rzuca aktor i scnearzysta David Hayter, który podkładał głos głównego bohatera we wszystkich częściach gry.

Wieści ze świata (Tomb Raider, Final Fantasy XIII, World of Warcraft) 15/02/10

Piotr Doroń, 15 lutego 2010, 12:12

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: urodziny Lary Croft, mistrzostwa Metal Gear Online, pierwszy dodatek do World of Warcraft z zielonym światłem w Chinach i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (19 lutego 2009)

Filip Grabski, 19 lutego 2009, 11:25

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: nowy silnik od Terminal Reality, komiks od Valve, klasyczny Matt Hazard do ściągnięcia, dodatek do Metal Gear Online, a także darmowy trial Guld Wars i masa innych ciekawostek. Zapraszamy do lektury.

Twórca Metal Gear wygłosi odczyt na GDC 2009

Maciej Śliwiński, 11 lutego 2009, 10:23

Podczas Game Developers Conference 2009 w San Francisco zgodnie z tradycją wystąpi kilku prelegentów, będących wielkimi figurami w świecie elektronicznej rozrywki. Jednym z nich będzie Hideo Kojima – twórca kultowej serii Metal Gear.

Solid Snake zarabia miliony dla Konami

Szymon Liebert, 6 lutego 2009, 14:17

Firma Konami opublikowała wyniki finansowe za ostatnie 9 miesięcy. Wydawca i producent uzyskał większe zyski niż w analogicznym okresie roku poprzedniego, nawet pomimo niekorzystnych warunków rynkowych i walutowych, czyli światowego kryzysu i zmian w kursie jena, które pokrzyżowały plany wielu innym japońskim korporacjom. Kto jest odpowiedzialny za ten sukces? Oczywiście, sam Solid Snake.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (27 stycznia 2009)

Piotr Doroń, 27 stycznia 2009, 10:25

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: szef działu Games For Windows Live zwolniony, Fable II nie na PC, Crysis: Warhead z narzędziem dezaktywującym, łatka do MotorStorm: Pacific Rift i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (23 stycznia 2009)

Piotr Doroń, 23 stycznia 2009, 10:10

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: aktualizacja Team Fortress 2, zamknięta beta Section 8, łatka do pecetowego Saints Row 2, rozpoczęto testy Plain Sight i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (18 listopada 2008)

Piotr Doroń, 18 listopada 2008, 12:14

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: startuje Heavy Metal, rekordowo w World of Warcraft, kolejny dodatek do Metal Gear Online już za tydzień, finanse Infogrames, bardzo dobre wyniki LittleBigPlanet, Square Enix otwiera się na Zachód, piąty dodatek do Everquesta II. Życzymy miłej lektury.

Metal Gear Online ma już ponad milion użytkowników

Janusz Wyczołek, 4 listopada 2008, 11:24

Firma Konami, odpowiedzialna za takie tytuły, jak Pro Evolution Soccer czy Dance Dance Revolution, ogłosiła właśnie, że Metal Gear Online przekroczyło liczbę miliona graczy na całym świecie.

Nowa gra Hideo Kojimy za rok na Tokyo Game Show?

Filip Grabski, 15 października 2008, 10:25

Japoński growy guru, twórca serii Metal Gear Solid – Hideo Kojima, stwierdził, że prawdopodobnie będzie w stanie oglosić swój następny projekt na przyszłorocznych targach Tokyo Game Show.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (2 października 2008)

Piotr Doroń, 2 października 2008, 12:24

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: Queen w Singstarze, były producent MGS 4 stworzy nowe Halo, Blizzard wygrywa sądową bitwę, Puzzle Quest także dla PS3. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (14 sierpnia 2008)

Przemysław Zamęcki, 14 sierpnia 2008, 09:47

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie: kolejne zapowiedzi na Games Convention, premiera Space Siege i Bionic Commando Reamred, Secret Files 2 wchodzi w fazę gold, Europejczycy zawalczą w oficjalnych zawodach Metal Gear Online i inne. Zapraszamy do lektury.

Nieudany start Gene Expansion - dodatku do Metal Gear Online

Dorota Drużko, 19 lipca 2008, 16:59

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami wczoraj ukazało się Gene Expansion, pierwsze rozszerzenie do Metal Gear Online zawierające trzy dodatkowe mapy, nowe postaci oraz tryb Survival. Niestety nie można tego debiutu nazwać udanym - już na starcie dodatek sprawił spore problemy serwerom firmy Konami. Oprócz utrudnień w logowaniu do serwisu doprowadził nawet do zamknięcia wbudowanych w grze sklepów.

Znamy datę premiery i cenę pierwszego dodatku do Metal Gear Online

Przemysław Zamęcki, 14 lipca 2008, 17:27

Na 17 lipca Konami zaplanowało premierę pierwszego dodatku do gry Metal Gear Online, zawierającego trzy nowe mapy, nowe postacie i jeden tryb gry.

Encyklopedia serii Metal Gear

Dorota Drużko, 19 czerwca 2008, 10:28

Z pewnością fanów serii Metal Gear ucieszy wiadomość, że firma Konami postanowiła stworzyć coś na kształt encyklopedii poświęconej właśnie Metal Gearowi - MGS4 Database. Tytuł tej darmowej aplikacji jest nieco mylny, gdyż jak twierdzi firma, jej zawartość sięga aż do pierwszych odsłon cyklu. Znajdziemy w tam między innymi kompletne streszczenia fabuły gier i opisy postaci.

Konami podaje nowy termin rozpoczęcia testów beta Metal Gear Online

Przemysław Zamęcki, 22 kwietnia 2008, 08:50

Nie popisało się Konami z właściwym przygotowaniem startu wersji beta Metal Gear Solid Online. Nie dosyć, że serwery wciąż nie działają, to jeszcze każdy chętny zmuszony jest do rejestracji dodatkowych Konami ID i Game ID, tak, jakby nie można było wykorzystać po prostu konta założonego na PlayStation Network. Pozostaje mieć nadzieję, że japońska firma na przyszłość wyciągnie wnioski z popełnionych błędów. Póki co, informuje nas jednak o nowym terminie rozpoczęcia testów.

Beta-testy Metal Gear Online rozpoczęte

Dorota Drużko, 21 kwietnia 2008, 09:23

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami producenta i wydawcy Konami dziś zostały już uruchomione serwery przeznaczone do otwartych beta testów Metal Gear Online. Wziąć może w nich udział każdy, kto ściągnął z PS Store plik zajmujący 741MB, a następnie zarejestrował się na stronie Konami. Planowo testy maja potrwać do 6 maja.

Beta Metal Gear Online już dostępna

Piotr Doroń, 17 kwietnia 2008, 11:55

Firma Konami poinformowała, że wersja beta gry Metal Gear Online zadebiutowała w ofercie serwisu PlayStation Store (zarówno w Japonii, USA i Europie). Może ją pobrać każdy zainteresowany użytkownik konsoli PlayStation 3. Odpowiedni plik zajmuje na dysku 741 MB.

Nowe informacje o beta-testach Metal Gear Online

Piotr Doroń, 15 kwietnia 2008, 12:19

Przedstawiciel Konami podzielił się z czytelnikami bloga PlayStation nowymi informacjami poświęconymi rozpoczynającym się już 21 kwietnia beta-testom Metal Gear Online. Dokładnemu opisowi poddane zostały m.in. zasady rozgrywki.

15 kwietnia poznamy nowe oblicze PS Store - Beta testy Metal Gear Online również dla Europejczyków

Przemysław Zamęcki, 11 kwietnia 2008, 13:44

Wszyscy mają Mambę, więc i Europejczycy gorsi nie będą. W Prima Aprilis informowaliśmy Was, że PlayStation Store doczeka się liftingu i znacznie lepszej funkcjonalności, w co zdaje się niektórzy nie do końca chcieli uwierzyć. To jednak najszczersza prawda, bowiem już za cztery dni, piętnastego kwietnia, wraz z uaktualnieniem firmware konsoli do wersji 2.30, otrzymamy również nowy PS Store. A co na

Metal Gear Online w zestawie z czwartą odsłoną cyklu Metal Gear Solid

Krystian Smoszna, 17 grudnia 2007, 08:11

Styczniowy numer czasopisma PlayStation: The Official Magazine przynosi nam interesujące wieści na temat gry Metal Gear Online. Z informacji opublikowanych w periodyku wynika, że wspomniany wyżej produkt zostanie dołączony do czwartej odsłony cyklu Metal Gear Solid.

Metal Gear Solid 4 i Metal Gear Online grywalne na Tokyo Game Show

Artur Falkowski, 14 września 2007, 11:07

Jak wyjawił Ryan Payton z Kojima Productions, gry Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots oraz Metal Gear Online pojawią się na tegorocznych targach Tokyo Game Show w grywalnych wersjach.

Beta-testy nowej gry z serii Metal Gear ruszą w drugiej połowie sierpnia!

Maciej Jałowiec, 24 lipca 2007, 16:30

Na odbywającej się w Tokio imprezie zorganizowanej z okazji dwudziestej rocznicy powstania serii Metal Gear, Hideo Kojima ujawnił, iż trwają prace nad kolejnym tytułem serii. Mowa tu o Metal Gear Online, który według pierwszych zapowiedzi, ma przenosić rozrywkę w wymiar sieciowy. Warto dodać również, że zamknięte beta-testy gry ruszą 20-ego sierpnia i potrwają do 3-ego września .