Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Red Faction: Guerrilla

Zapowiedziano Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered

Vergil, 29 marca 2018, 16:19

Red Faction: Guerrilla jeszcze w tym roku doczeka się swojej zremasterowanej wersji. Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered, nad którym pieczę sprawuje firma THQ Nordic, trafi na komputery osobiste i konsole PlayStation 4 oraz Xbox One.

Szwecja chce delegalizacji lootboxów, PUBG traci graczy i inne wieści

Movis, 8 lutego 2018, 18:10

Dziś piszemy o szwedzkim ministrze, który dąży do delegalizacji lootboxów w 2019 roku, pierwszym spadku średniej liczby graczy w strzelance PUBG, drugiej zbiórce pieniędzy na grę The Good Life i samotnej aktualizacji do Red Faction Guerrilla po roku ciszy. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Darmowe dodatki do Endless Space 2, Red Faction Guerrilla na PS4 oraz XOne i inne wieści

Góral, 19 stycznia 2018, 13:43

Dziś piszemy o styczniowym rozpoczęciu alfa-testów Hunt: Showdown, darmowych dodatkach do Endless Space 2, edycjach specjalnych Life is Strange: Before the Storm i o bardzo prawdopodobnym remasterze Red Faction: Guerrilla. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Evolve, Warface, Red Factions: Guerrilla) 3/12/2014

luckie, 3 grudnia 2014, 14:29

Dziś piszemy m.in. o fabularnym zwiastunie gry Evolve, zamknięciu xboksowych serwerów sieciowej strzelaniny Warface oraz pojawieniu się Red Factions: Guerilla na Steamie. Witamy w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Homeworld w rękach studia Gearbox, Darksiders przejęte przez Nordic Games - wyniki drugiej aukcji aktywów THQ

Adrian Werner, 23 kwietnia 2013, 09:10

Poznaliśmy rezultaty drugiej aukcji aktywów firmy THQ. Studio Gearbox Software kupiło markę Homeworld i szykuje się do wyprodukowania trzeciej części. Natomiast szwedzki wydawca Nordic Games przejął prawa m.in. do serii Darksiders i Red Faction.

Seria Red Faction przeceniona na Steamie

DogGhost, 13 października 2011, 09:01

W ramach tygodnia poświęconego produkcjom z katalogu firmy THQ na Steamie przeceniono wszystkie odsłony serii Red Faction o 75%.

Słabe wyniki finansowe THQ i koniec marki Red Faction

Adrian Werner, 28 lipca 2011, 10:25

THQ to kolejny wydawca, który wypuścił swoje wyniki finansowe za ostatni kwartał. Niestety, firma wykazała straty, a sprzedaż Red Faction: Armageddon była tak kiepska, że zakończyła żywot całej serii.

Film Red Faction: Origins zadebiutuje 4 czerwca

Kono, 18 kwietnia 2011, 11:24

Amerykański konglomerat medialny, NBC Universal, zorganizował w zeszły piątek konferencję prasową „Summer press day”. Wśród licznych paneli znalazł się też ten dotyczący filmu Red Faction: Origins, produkowanego przez stację SyFy Channel oraz firmę THQ.

Film Red Faction: Origins jak Battlestar Galactica?

Olek, 13 marca 2011, 15:16

Dwa miesiące pozostały do planowanej na maj premiery telewizyjnego filmu, bazującego na serii Red Faction. Zdaniem Drew Holmesa, scenarzysty gry Red Faction: Armageddon, obraz nie będzie odbiegać jakością od serialu Battlestar Galactica. Filmowcy dokładają starań, by ich dzieło nie było jedynie prostą kalką motywów znanych graczom.

Telewizyjna wersja Red Faction w marcu przyszłego roku

Hed, 19 lipca 2010, 19:15

Firma THQ przedstawiła szczegóły filmowo-telewizyjnego projektu o nazwie Red Faction: Origins, który będzie wprowadzeniem do nowej odsłony serii, czyli Red Faction: Armageddon (PC, X360, PS3). Produkcja telewizyjna jest tworzona we współpracy z kanałem Syfy (SciFi). Dwugodzinny pilot zostanie wyemitowany w marcu przyszłego roku.

THQ - wyniki finansowe i plany na przyszłość

Adrian Werner, 6 maja 2010, 10:08

Firma THQ ogłosiła swoje wyniki finansowe za rok rozliczeniowy 2010, a więc okres, który dobiegł końca 31 marca. Tradycyjnie towarzyszyło temu przedstawienie zapowiedzi wydawniczych, obejmujących m.in. Saints Row 3, Darksiders 2 oraz dwie gry na licencji Warhammera 40,000.

Red Faction podbije telewizję w dwugodzinnym filmie

Hed, 27 kwietnia 2010, 08:37

Na początku kwietnia potwierdziliśmy, że seria Red Faction zostanie podjęta przez amerykańskich producentów filmowych, dzięki staraniom właściciela marki, czyli firmy THQ. Zgodnie z doniesieniami serwisu Broadcasting & Cable, produkcja zostanie zrealizowana przez stację Syfy (w Polsce - Sci Fi Channel) i jest traktowana jako pilot ewentualnego serialu.

Red Faction trafi na duży ekran

Hed, 3 kwietnia 2010, 10:45

Danny Bilson z firmy THQ przekazał, że Red Faction i jeszcze jedna marka firmy zostaną zaadaptowane do postaci filmowej. Pomysł jest przykładem nowej polityki wydawcy, który postanowił dołączyć do grona koncernów wspierających swoje produkcje w różnych mediach. Obraz kinowy stworzony na podstawie Red Faction będzie towarzyszył następnej odsłonie serii.

Sequel Red Faction: Guerrilla w marcu 2011 roku

Maciej Śliwiński, 12 marca 2010, 11:00

Zapowiedziany na początku lutego sequel Red Faction: Guerrilla zadebiutuje w marcu 2011 roku. Taką informację przekazał mediom podczas Game Developers Conference Danny Bilson, jeden z prezesów THQ.

Raport finansowy THQ - nadchodzi nowy Saints Row, Red Faction i Darksiders

Maciej Śliwiński, 4 lutego 2010, 10:48

Podczas specjalnej konferencji z udziałowcami i dziennikarzami, przedstawiciele firmy THQ poinformowali o wynikach finansowych oraz przedstawili plany spółki na najbliższy okres. Najważniejszą informacją wydaje się fakt powrotu Red Faction, a w nieco dalszej przyszłości Warhammera oraz Saints Row.

Nadchodzi Red Faction 4 i Saints Row 3

Gambrinus, 21 grudnia 2009, 10:45

Potwierdzone zostały doniesienia o produkcji kolejnych części serii Red Faction i Saints Row. Dziennikarze zachodnich serwisów informacje odnaleźli w CV jednego z pracowników amerykańskiego dewelopera THQ. Zgodnie z dokumentem, prace nad tymi projektami z pewnością trwały już w okresie od maja do października 2009 roku.

Poradnik: Red Faction: Guerrilla + Demons of the Badlands

Redakcja GRYOnline.pl, 5 października 2009, 19:19

„Poradnik do Red Faction: Guerrilla prowadzi gracza przez główny wątek fabularny, a także szereg misji pobocznych. Szczegółowo opisuję w nim sprzęt, który nabywamy w zamian za złom, jak również wszystkie modyfikacje do niego."

Wieści ze świata (World of Warcraft, Red Faction: Guerrilla, Need for Speed Shift) 2/10/09

Jiker, 2 października 2009, 12:10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: społeczność kontra Valve, nowa instancja do World of Warcraft, premiera trzeciego DLC do Red Faction: Guerrilla, debiut konsolowego dema Need for Speed: Shift i inne. Zapraszamy do lektury.

Trzeci dodatek DLC do Red Faction: Guerrilla ujawniony

Filip „fsm” Grabski, 26 września 2009, 12:50

Wczoraj przedstawiciele studia Volition zapowiedzieli, że wkrótce przedstawią światu trzecie już rozszerzenie do swej ostatniej gry – Red Faction: Guerrilla. Jak powiedzieli, tak zrobili i teraz wszyscy zakochani w demolowaniu marsjańskich budowli mogą oczekiwać na Smasher Pack.

Wieści ze świata (Red Faction: Guerrilla, Guitar Hero 5, LittleBigPlanet) 25/09/09

Jiker, 25 września 2009, 12:35

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Xbox Live Arcade bez limitów, Assassin’s Creed II: Discovery na DS-a oficjalnie zapowiedziane, powstanie trzeci dodatek DLC do Red Faction: Guerrilla i inne. Zapraszamy do lektury.

Resident Evil 5, Batman: Arkham Asylum, Red Faction: Guerrilla i Need for Speed Shift na PC już w Polsce!

Jiker, 18 września 2009, 07:30

Od dzisiaj, czyli 18 września gracze pecetowi mieszkający w Polsce mogą już rozpocząć przygodę z czterema wyjątkowymi grami. Na nasz rynek trafiły bowiem Resident Evil 5, Batman: Arkham Asylum, Red Faction: Guerrilla oraz Need for Speed Shift. Każda z nich zanim wylądowała na półkach sklepowych została profesjonalnie spolonizowana.

Porównanie techniczne Red Faction: Guerrilla - PC vs. konsole

ziooleck, 11 września 2009, 15:00

Nie trzeba sięgać daleko w przeszłość by znaleźć masę porównań pomiędzy konsolowymi, a pecetowymi wersjami tych samych tytułów. Gracze z obu obozów od dawna starają się udowodnić, że edycja przeznaczona na ich ulubiony sprzęt w jakiś sposób przewyższa pozostałe. Czasem jednak z podobnych zestawień można wynieść całkiem pouczające wnioski. Niezależnie od pobudek, dziś na tapetę idzie Red Faction: Guerrilla.

Pecetowa wersja Red Faction: Guerrilla z szeregiem dodatków

Jiker, 3 września 2009, 08:20

Na Red Faction: Guerrilla w wersji na komputery osobiste czekamy już blisko trzy miesiące dłużej, niż w przypadku edycji na Xboksa 360 i PlayStation 3. Czas ten zostanie jednak odpowiednio wynagrodzony. Odsłona pecetowa ma być bowiem wzbogacona o szereg dodatków, w tym DLC, za które posiadacze konsol muszą zapłacić w sumie 17 dolarów.

Zapowiedziano drugi dodatek DLC do Red Fation: Guerrilla

Jiker, 26 sierpnia 2009, 10:50

Firma Volition ujawniła za pośrednictwem oficjalnego serwisu internetowego gry akcji Red Faction: Guerrilla, że już niedługo w ramach Rynku Xbox Live i PlayStation Store opublikowany zostanie drugi dodatek DLC do tej ciekawej produkcji. W jego skład wejdą nowe mapy i tryby rozgrywki przeznaczone do zmagań toczonych przez sieć.

Wieści ze świata (Team Fortress 2, Red Faction: Guerrilla, DJ Hero) 13/08/09

Jiker, 13 sierpnia 2009, 12:00

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: promocyjna cena Trine na Steamie, świetne wyniki finansowe NCsoft, premiera pierwszego DLC do Red Faction: Guerrilla, zapowiedź Trackmania Wii i inne. Zapraszamy do lektury.