Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 grudnia 2014, 14:29

autor: Łukasz "luckie" Szliselman

Wieści ze świata (Evolve, Warface, Red Factions: Guerrilla) 3/12/2014

Dziś piszemy m.in. o fabularnym zwiastunie gry Evolve, zamknięciu xboksowych serwerów sieciowej strzelaniny Warface oraz pojawieniu się Red Factions: Guerilla na Steamie. Witamy w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Promocje Steama

Promocja dnia (do godziny 19:00 w czwartek, 4.12):

 1. Star Wars: Empire at War - Gold Pack – obniżka 66% – 6,80 euro (ok. 28 zł), WWW

Szaleństwo w środku tygodnia (do godziny 19:00 w piątek, 5.12):

 1. Red Faction Collection – obniżka 85% na gry z serii, WWW
 2. The Legend of Korra – obniżka 33% – 10,04 euro (ok. 42 zł), WWW

Oferty tygodniowe (do godziny 19:00 w poniedziałek 8.12) – obniżka cen 14 tytułów, WWW

Evolve

Studio Turtle Rock opublikowało zwiastun fabularny gry Evolve. Mimo że nowa produkcja twórców Left 4 Dead jest nastawiona głównie na nieskrępowaną rozgrywkę wieloosobową, deweloperzy nie omieszkali rozrysować w niej pewnych ram fabularnych. Gra ma się ukazać 10 lutego 2015 roku. Wspomniany trailer znajdziecie poniżej.

Warface

Studio Crytek postanowiło zamknąć serwery gry Warface w wersji na Xboksa 360. Nastąpi to z dniem 1 lutego 2015 roku, ale już teraz uniemożliwiono napływ nowych graczy. Z kolei dotychczasowi fani nie mogą więcej dokupować tzw. Warfare Kredits, czyli wirtualnej waluty nabywanej za prawdziwe pieniądze. Twórcy zachęcają konsolowych graczy do kontynuowaniu zabawy na PC, co najwyraźniej oznacza, że na razie wersja ta jest niezagrożona.

Red Factions: Guerrilla

Trzecioosobowa strzelanina Red Factions: Guerrilla oficjalnie trafiła na Steama we wzbogadzonej i poprawionej edycji. Oprócz standardowych funkcji Steama (m.in. wymienne karty, steamowy matchmaking, rankingi i osiągnięcia), produkcja otrzymała kilka multiplayerowych map, tryb Behemoth, polską lokalizację i garść innych usprawnień. Do piątku grę da się kupić 85% taniej, za 1,49 euro (ok. 6 zł).

Destiny

Na blogu Sony zdradzono szczegóły na temat ekskluzywnej zawartości, jaką mają otrzymać nabywcy pierwszego dodatku do Destiny w wersji na konsole z rodziny PlayStation. Mowa tu o trzyoosobowej misji kooperacyjnej typu Strike, The Undying Mind, w której gracze będą musieli zmierzyć się z pradawną bestią kryjącą się na Marsie. Posiadacze PlayStation 4 i PlayStation 3 dostaną również unikalny czterolufowy shotgun The 4th Horseman. Rozszerzenie The Dark Below ukaże się 9 grudnia.

The Undying Mind to Strike, który rozegrają wyłącznie użytkownicy PS4 i PS3 - Wieści ze świata (Evolve, Warface, Red Factions: Guerrilla) 3/12/2014 - wiadomość - 2014-12-03
The Undying Mind to Strike, który rozegrają wyłącznie użytkownicy PS4 i PS3
Czwarty jeździec będzie siał spustoszenie wśród posiadaczy konsoli firmy Sony - Wieści ze świata (Evolve, Warface, Red Factions: Guerrilla) 3/12/2014 - wiadomość - 2014-12-03
Czwarty jeździec będzie siał spustoszenie wśród posiadaczy konsoli firmy Sony

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

 1. Neuroshima Hex
 2. Hatchi 2
 3. Courier of the Crypts
 4. War Thunder
 5. LEGO Batman 3: Poza Gotham
 6. Mechanik Maszyn Rolniczych 2015
 7. Distance
 8. The Firm

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

 1. Black Desert zwiastun otwartej bety
 2. Evolve zwiastun fabularny
 3. Total War: Attila The Red Horse
 4. Secret Ponchos zwiastun na premierę
 5. Distance zwiastun wersji na PS4
 6. Resident Evil: Revelations 2 trailer #2
 7. Final Fantasy Type-0 HD World at War
 8. Archaica: The Path of Light trailer