Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 5 października 2009, 19:19

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Red Faction: Guerrilla + Demons of the Badlands

„Poradnik do Red Faction: Guerrilla prowadzi gracza przez główny wątek fabularny, a także szereg misji pobocznych. Szczegółowo opisuję w nim sprzęt, który nabywamy w zamian za złom, jak również wszystkie modyfikacje do niego."

„Poradnik do Red Faction: Guerrilla prowadzi gracza przez główny wątek fabularny, a także szereg misji pobocznych. Szczegółowo opisuję w nim sprzęt, który nabywamy w zamian za złom, jak również wszystkie modyfikacje do niego. Sporządziłem także mapy – powinny one pomóc wszystkim czytelnikom chcącym zniszczyć ponad 500 rozmieszczonych w świecie gry obiektów. Odpowiadam na pytanie jaką broń najlepiej zabrać na daną misję, nie zapominając przy tym o poradach do kompletu zadań trybu Mistrza Demolki. Na samym końcu przedstawiam listę Osiągnięć.” - „Terrag”

„Niniejszy poradnik zawiera również opis dodatku, zatytułowanego Demons of the Badlands. Mam tu na myśli informacje na temat misji głównych oraz szczegółowe wskazówki, jak wypełnić zadania poboczne typu Mistrz Demolki. Ponadto dołączyłem mapę ze wszystkimi ukrytymi przedmiotami.” - „Crash”

Red Faction: Guerrilla - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Red Faction: Guerrilla w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.