Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Rayman Origins

Rayman Origins za darmo [Aktualizacja]

hexx0, 14 grudnia 2021, 14:39

Firma Ubisoft rozdaje za darmo grę Rayman Origins na PC. Akcja potrwa do 22 grudnia do godziny 13:00.

Rayman Origins wkrótce zostanie udostępniony za darmo

Froozyy, 4 czerwca 2019, 16:12

Ubisoft znowu rozda Rayman Origins za darmo. Kopię gry dostanie każdy, kto obejrzy specjalny stream firmy z targów E3.

Darmowy Rayman Origins już dostępny

Góral, 18 sierpnia 2016, 11:29

Od wczoraj można pobrać za darmo grę Rayman Origins w wersji na komputery osobiste. Wystarczy posiadać konto w Uplay i przypisać tytuł do swojego profilu, by zatrzymać go na zawsze.

Rayman Origins na PC za darmo od 17 sierpnia

Jakub Mirowski, 11 sierpnia 2016, 10:27

Firma Ubisoft poinformowała, że kolejnym tytułem, jaki udostępni za darmo w ramach obchodów swoich trzydziestych urodzin, będzie Rayman Origins. Platformówkę pobierzemy bez opłat już od 17 sierpnia.

Ubisoft potwierdził istnienie gry Rayman Legends. Wczorajszy zwiastun to tylko prototyp

Hed, 28 kwietnia 2012, 12:16

Ubisoft potwierdził, że Rayman Legends rzeczywiście znajduje się w produkcji. Firma zaznaczyła jednak, że filmik prezentujący grę, który wyciekł do sieci wczoraj, nie reprezentuje tego, co znajdziemy w finalnej wersji tytułu.

Rayman Origins 2 z grecką mitologią, zamkami i duchami?

Hed, 24 kwietnia 2012, 08:36

Firma marketingowa przeprowadziła ankietę na temat gry Rayman Origins 2 na zlecenie koncernu Ubisoft. To być może pierwszy sygnał, który pokazuje, że kontynuacja serii jest w przygotowaniu.

Pecetowa wersja gry Rayman Origins debiutuje w Polsce

Sarge, 29 marca 2012, 11:00

Z pięciomiesięcznym opóźnieniem w stosunku do edycji konsolowych, dwuwymiarowa platformówka Rayman Origins debiutuje na naszym rynku. Produkcja studia Ubisoft Montpellier jest dostępna w polskiej kinowej wersji językowej (napisy).

Wersja demonstracyjna gry Rayman Origins dostępna w serwisie Steam

Sarge, 1 marca 2012, 12:22

Niemal miesiąc przed premierą pecetowej edycji gry Rayman Origins pojawiła się jej wersja demonstracyjna. Posiadacze komputerów osobistych mogą ją ściągnąć za pośrednictwem usługi Steam.

Zapowiedź pecetowej wersji gry Rayman Origins. Znamy wymagania sprzętowe

Sarge, 26 stycznia 2012, 19:45

Dość nieoczekiwanie zapowiedziano pecetową wersję gry Rayman Origins. Firma Ubisoft ujawniła datę premiery oraz wymagania sprzętowe dwuwymiarowej platformówki.

Dobre wyniki sprzedaży Rayman Origins pomogą Beyond Good & Evil 2

Kono, 13 listopada 2011, 09:16

Tony Key podczas rozmowy z serwisem IndustryGamers ujawnił, że dobra sprzedaż Rayman Origins pomoże Michelowi Ancelowi przy tworzeniu kontynuacji Beyond Good & Evil. Komercyjny sukces najnowszych przygód Raymana miałby zapewnić deweloperowi większą swobodę i możliwość powiększenia zespołu.

Wieści ze świata (Call of Duty: Modern Warfare 3, Rayman Origins, Star Wars) 10/11/11

Jiker, 10 listopada 2011, 14:12

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o wspieraniu weteranów przez Activision, demie Rayman Origins oraz tajemniczych domenach dotyczących cyklu Star Wars.

Wieści ze świata (Rayman Origins, DC Universe Online, Tropico 4) 4/11/11

Jiker, 4 listopada 2011, 15:00

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dodatku do Tropico 4, przecenie Shattered Horizon, nowym projekcie twórcy Another World i From Dust, a także demie Rayman Origins na PS3.

Znamy nowe tytuły na konsolę PlayStation Vita - Lumines, Sumioni i inne

DogGhost, 7 września 2011, 12:54

W nadchodzącym numerze magazynu Famitsu zostanie ujawnionych kilka nowych tytułów na konsolę PlayStation Vita. Wśród nich najciekawiej prezentuje się gra Sumioni, która nawiązuje do kultowej produkcji Okami.

Konferencja Ubisoftu - Far Cry 3, Brothers in Arms: Furious 4, Rayman Origins, Driver: San Francisco, Assassin’s Creed: Revelations i Trackmania 2

Adrian Werner, 7 czerwca 2011, 10:07

Kolejną firmą, która zorganizowała na E3 konferencje prasową było obchodzące w tym roku swoje dwudziestopięciolecie istnienia Ubisoft. Na pokazie pojawiły się m.in. Far Cry 3, Brothers in Arms: Furious 4, Rayman Origins, Driver: San Francisco, Assassin’s Creed: Revelations, Trackmania 2 oraz nowe odsłony serii Ghost Recon.

Michel Ancel zdradza kolejne szczegóły na temat Rayman Origins

Kono, 8 maja 2011, 09:21

Michel Ancel – jeden z najsławniejszych francuskich projektantów gier wideo – w wywiadzie dla magazynu Game Informer opowiedział o swojej pracy nad produkcją Rayman Origins. Z rozmowy dowiedzieliśmy się m.in. o poziomie trudności oraz sposobie dystrybucji najnowszego tytułu Ubisoft Studios.

Nowe informacje o Rayman Origins

Jiker, 6 lipca 2010, 15:30

Za pośrednictwem oficjalnego bloga gry Rayman Origins – zapowiedzianej oficjalnie w trakcie czerwcowych targów E3 – ujawnionych zostało kilka dodatkowych szczegółów. Dowiedzieliśmy się w ten sposób, że produkcja będzie rozprowadzana w formie epizodów, a do premiery pierwszego z nich dojdzie tuż przed tegorocznymi świętami Bożego Narodzenia.

Rayman Origins - znamy pierwsze szczegóły

Vercetti, 15 czerwca 2010, 12:40

Zapowiedziana na targach E3 platformówka Rayman Origins to pierwsza od lat produkcja z udziałem Raymana, gdzie głównej roli nie będą grać Szalone Kórliki. Ubisoft właśnie ujawnił szczegóły na temat swego projektu.