Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 sierpnia 2016, 10:27

Rayman Origins na PC za darmo od 17 sierpnia

Firma Ubisoft poinformowała, że kolejnym tytułem, jaki udostępni za darmo w ramach obchodów swoich trzydziestych urodzin, będzie Rayman Origins. Platformówkę pobierzemy bez opłat już od 17 sierpnia.

Firma Ubisoft kontynuuje świętowanie swoich trzydziestych urodzin. Po udostępnieniu graczom za darmo gier Prince of Persia: Piaski Czasu oraz Splinter Cell, od 17 sierpnia pozwoli bezpłatnie pobrać kolejną produkcję ze swojego katalogu. Tym razem trafiło na Rayman Origins – świetnie ocenianą platformówkę, wydaną w 2011 roku. Tytuł ten będzie dostępny przez około miesiąc, zaś w połowie września zastąpi go kolejna gra. Przypomnijmy, że Ubisoft ma zamiar w taki sposób rozdawać swoje produkcje do końca tego roku – łącznie powinno ich być siedem.

Jedna z najlepszych platformówek ostatnich lat będzie dostępna za darmo już od najbliższej środy. - Rayman Origins na PC za darmo od 17 sierpnia - wiadomość - 2016-08-11
Jedna z najlepszych platformówek ostatnich lat będzie dostępna za darmo już od najbliższej środy.

Jak przyznają sami przedstawiciele Ubisoftu, mówienie o historii firmy jest niemożliwe bez wspomnienia postaci Raymana: „To jeden z niewielu bohaterów platformówek, który narodził się jeszcze w 32-bitowej erze i istnieje po dziś dzień”. Rzeczywiście, seria liczy sobie już dziesiątki tytułów na różnych konsolach i komputerach, a dwie ostatnie „duże” części cyklu – Origins oraz Legends – udowadniają, że nadal jest w wyśmienitej formie. Pierwsza z tych gier w 2011 roku trafiła na PC, Xboksa 360, PlayStation 3, Wii, Nintendo 3DS oraz PlayStation Vita i zebrała świetne opinie wśród recenzentów, którzy szczególnie chwalili płynną i wymagającą rozgrywkę, ciekawy projekt poziomów oraz przepiękną oprawę wizualną.

  1. Oficjalna strona internetowa promocji Ubi 30
  2. Tak się robi platformówki! - recenzja gry Rayman: Origins