Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 4 czerwca 2019, 16:12

autor: Paweł "Froozyy" Woźniak

Rayman Origins wkrótce zostanie udostępniony za darmo

Ubisoft znowu rozda Rayman Origins za darmo. Kopię gry dostanie każdy, kto obejrzy specjalny stream firmy z targów E3.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
Rayman Origins będzie do zgarnięcia za darmo. - Rayman Origins wkrótce zostanie udostępniony za darmo - wiadomość - 2019-06-04
Rayman Origins będzie do zgarnięcia za darmo.

Ubisoft przygotował dla graczy miłą niespodziankę. 10 czerwca o godzinie 19:30 podczas tegorocznych targów E3 odbędzie się transmisja speedrunu platformówki Rayman 2: The Great Escape, która została wydana w 1999 roku. Podczas niej speedrunner Glackum podejmie próbę pobicia aktualnego rekordu w przejściu gry w jak najkrótszym czasie. Oglądając stream, każdy będzie mógł otrzymać darmową kopię gry Rayman Origins. Jest to kolejna część serii platformówek, która tym razem została umiejscowiona w środowisku 2D. Fabularnie akcja dzieje się przed wydarzeniami z pierwszej odsłony cyklu. Gra została wydana w 2011 roku przez Ubisoft.

Aby otrzymać Rayman Origins, należy spełnić dwa warunki. Pierwsza rzecz, którą musicie zrobić to połączyć swoje konta Twitch i Uplay. Możecie to zrobić w tym miejscu. Następnie wystarczy, że będziecie oglądać stream przez minimum 30 minut, a kopia gry pojawi się na Waszym koncie Uplay.

Aktualne najlepsze czasy przejścia Rayman 2: The Great Escape.
Aktualne najlepsze czasy przejścia Rayman 2: The Great Escape.

Warto dodać, że w tym momencie najlepszy czas należy do Polaka o nicku Darnok_PL, który ukończył grę w czasie 1 godziny 15 minut i 22 sekund. Transmisję z próby pobicia tego rekordu skomentuje SpikeVegeta, znany speedrunner.