Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 kwietnia 2012, 08:36

autor: Hed

Rayman Origins 2 z grecką mitologią, zamkami i duchami?

Firma marketingowa przeprowadziła ankietę na temat gry Rayman Origins 2 na zlecenie koncernu Ubisoft. To być może pierwszy sygnał, który pokazuje, że kontynuacja serii jest w przygotowaniu.

Rayman Origins 2 z grecką mitologią, zamkami i duchami? - ilustracja #1
Tak być może będzie wyglądał Rayman Origins 2. Obrazek opublikował serwis Kotaku.

Pojawiły się plotki o drugiej odsłonie Rayman Origins, w której najwyraźniej zobaczymy wątki mitologiczne. O grę zapytano w badaniu marketingowym przeprowadzonym przez firmę Arkenford na zlecenie Ubisoftu. Jeśli wierzyć ankiecie, Rayman Origins 2 pozostanie dwuwymiarową platformówką z czteroosobowym trybem kooperacji. Byłoby to świetną wiadomością dla fanów ubiegłorocznego pierwowzoru, który zebrał dobre recenzje, ale nie sprzedał się najlepiej.

Obrazki przedstawiające pytania z ankiety otrzymał serwis Kotaku od jednego z czytelników. Badanie dotyczy „nadchodzącej kontynuacji Rayman Origins”, która oprócz dotychczasowych funkcji, otrzyma parę dodatków. Firma marketingowa pytała o zdanie na temat „legendarnych światów wypełnionych zamkami, wampirami, duchami, greckimi bogami lub smokami”. Uczestnicy badania mieli określić swoje zainteresowanie każdym z tych elementów.

Rayman Origins 2 z grecką mitologią, zamkami i duchami? - ilustracja #2

Firma Ubisoft jeszcze nie skomentowała tej informacji, więc istnienie Rayman Origins 2 nie zostało potwierdzone ani zdementowane. Do tej pory wydawca nie określił, jaka będzie przyszłość tej serii. Miejmy nadzieję, że optymistyczna, bo pierwszy Rayman Origins był naprawdę niesamowitą produkcją. Gra trafiła do sklepów w listopadzie ubiegłego roku na Xboksie 360, PlayStation 3 i Wii. Później otrzymali ją posiadacze komputerów PC i Mac oraz konsoli PlayStation Vita.

  1. Tak się robi platformówki! - recenzja gry Rayman Origins