Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 marca 2012, 12:22

autor: Sarge

Wersja demonstracyjna gry Rayman Origins dostępna w serwisie Steam

Niemal miesiąc przed premierą pecetowej edycji gry Rayman Origins pojawiła się jej wersja demonstracyjna. Posiadacze komputerów osobistych mogą ją ściągnąć za pośrednictwem usługi Steam.

W serwisie dystrybucji cyfrowej Steam pojawiła się wersja demonstracyjna gry Rayman Origins. Dzięki temu posiadacze pecetów mogą przetestować produkcję studia Ubisoft Montpellier na niemal miesiąc przez premierą komputerowej edycji.

Demo możecie pobrać z karty produktu w usłudze Steam. Dowiadujemy się stamtąd, że próbka jest dostępna m.in. w polskiej wersji językowej. W ten sposób niejako otrzymaliśmy potwierdzenie, że edycja pecetowa nie będzie pod tym względem gorsza od konsolowych, które również zostały spolszczone.

  1. Pobierz demo gry Rayman Origins na PC
Wersja demonstracyjna gry Rayman Origins dostępna w serwisie Steam - ilustracja #1

Niestety, wydawca nie udostępnił informacji, co zawiera demo dostępne w usłudze Steam. To znane z Xbox Live i PlayStation Network oferowało trzy poziomy z różnych światów oraz możliwość odblokowania dodatkowego kostiumu dla Raymana. Możemy więc tylko domyślać się, że w tym przypadku jest podobnie.

Rayman Origins ukaże się na PC 30 marca w Europie. Na swoją wersję czekają również posiadacze 3DS-a, którzy dostaną ją 16 marca. Na rynku dostępne są także edycje na PlayStation 3, Xboksa 360, Wii oraz PlayStation Vita.

  1. Recenzja – Tak się robi platformówki! – recenzja gry Rayman Origins
  2. Gramy! – Gramy w Rayman Origins
  3. Gramy! – E3: Gramy w Rayman Origins