Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Original War

Original War było tak dobrą strategią, że ciężko mi docenić inne

Hubert Sosnowski, 6 kwietnia 2022, 15:14

Pewnie każdy z Was ma taką grę. Produkcję, która spaczyła Was na tyle, że nie umiecie już łaskawie patrzeć na innych przedstawicieli gatunku. Dla mnie oraz garstki Polaków i Czechów poprzeczkę ustawiało Original War.

Original War - nowa wersja moda Sand of Siberia z dodatkowymi misjami

Adrian Werner, 7 stycznia 2022, 10:55

Sand of Siberia, czyli największy mod do RTS-a Original War, doczekał się aktualizacji. Wprowadza ona dodatkowe misje do nowych kampanii fabularnych.

Original War - kultowy RTS z nową aktualizacją

AlexB, 14 lipca 2020, 14:15

Original War, czyli kultowa w niektórych kręgach strategia czasu rzeczywistego od studia Altar Games, otrzymała nową aktualizację, oznaczoną numerem 3.0.8.246. Zawiera ona szereg poprawek oraz ulepszeń, mających zapewnić między innymi lepsze działanie na nowszych sprzętach. Tytuł można obecnie zakupić z wysokim rabatem na platformie GOG.com.

Poradnik do Original War

Solnica, 18 stycznia 2002, 13:52

O grze Original War można powiedzieć wiele rzeczy, ale nigdy, że jest łatwa. Długie skomplikowane misje, cele, których zrealizowanie graniczy z cudem i pojawienie się kilku elementów RPG (statystyki każdego żołnierza) wymagają ogromnych pokładów energii i samozaparcia.

Kolejna eXtra Gra już w sprzedaży...

Michał Bobrowski, 17 października 2001, 15:58

W dniu dzisiejszym w sklepach z grami i punktach dystrybucji prasy na terenie całego kraju pojawiła się kolejna pozycja z serii eXtra Gra - Original War. Podobnie jak w przypadku poprzednich tytułów, tak i teraz ze całkowicie zlokalizowaną grę znajdującą się na dwóch CD zapłacimy 29,90 zł. Przy okazji tej premiery został również ujawniony kolejny tytuł, jaki ukaże się w tej serii – będzie nim taktyczna gra akcji Codename: Outbreak.

17 października dniem Original War

Fajek, 15 października 2001, 11:47

Już za dwa dni do sprzedaży trafi kolejny numer eXtra Gry. Tym razem będzie to Original War, strategia ze stajni Altar Interactive.

Za miesiąc premiera Original War

Sznur, 16 września 2001, 14:23

Jak poinformował nas CD Projekt premiera Original War odbędzie się już za miesiąc. Ten bardzo ciekawy i nietypowy RTS z elementami RPG, stworzony przez czeski zespół Altar Interactive, wydany zostanie w cyklu eXtra Gra, co oznacza, że będzie kosztowała jedynie 29,90 złotych.

Zapowiedź Original War

Fajek, 4 września 2001, 12:25

Gatunek gier typu RTS od pewnego czasu popadł w marazm, spowodowany brakiem oryginalnych pomysłów. Ten stan ma szansę zmienić gra, której nawet tytuł stara się być oryginalny. A brzmi on – Original War.

eXtra Gra 4/01 w sprzedaży, zapowiedź kolejnego numeru

Solnica, 7 sierpnia 2001, 12:03

Do sprzedaży trafił kolejny, zawierający pełną polską wersję Traffic Giant Gold numer eXtra Gry. Ujawniony został również tytuł gry która znajdzie się w następnym wydaniu.

Złoty Original War

Solnica, 4 maja 2001, 16:51

Niemiecki oddział Virgin Interactive poinformował, iż zakończyły się prace nad Original War, tak więc płyta matka trafiła do tłoczni i wkrótce tytuł ten powinien pojawić się na półkach sklepowych.