Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Pliki do gier 7 stycznia 2022, 13:04

Original War - nowa wersja moda Sand of Siberia z dodatkowymi misjami

Sand of Siberia, czyli największy mod do RTS-a Original War, doczekał się aktualizacji. Wprowadza ona dodatkowe misje do nowych kampanii fabularnych.

CO NOWEGO W SAND OF SIBERIA?
  1. dodano misje 5-9 w kampanii Ares,
  2. wprowadzono cztery pierwsze misje z kampanii rosyjskiej,
  3. gruntownie przerobiono kampanię amerykańską.

Original War to RTS, którego ciepło wspomina wielu graczy. Fanów gry zainteresować powinna informacja, że kilka dni temu ukazała się nowa wersja wyśmienitego projektu Sand of Siberia, czyli największej modyfikacji do tej strategii.

Update oznaczony został numerem 1.5.2. Tak naprawdę dużą aktualizacją było 1.5.0, ale po jej premierze szybko udostępniono dwie nowe wersje, usuwające wykryte przez graczy i tworców błędy.

Nowa edycja Sand of Siberia przynosi wiele wyczekiwanych zmian. Przede wszystkim wprowadzono do gry nowe misje – otrzymaliśmy cztery pierwsze mapy z kampanii rosyjskiej oraz poziomy 5-9 z kampanii arabskiej frakcji Ares. Do tego autorzy gruntownie przerobili całą kampanię amerykańską, wprowadzając liczne ulepszenia i dodatkowe funkcje.

Twórcy potwierdzili również, że nadal pracują nad kampanią Arabian Freelancer, która docelowo ma zaoferować dwadzieścia misji. W niej wcielimy się dowódcę imieniem Louis Schulz, który zostanie zatrudniony przez szejków w celu poprowadzenia do walki zbieraniny najemników.

Przypomnijmy, że poza kampaniami mod Sand of Siberia ofertuje także pokaźny zestaw map do samodzielnych potyczek w trybie skirmish. Projekt mocno ulepsza też sztuczną inteligencję w grze, dzięki czemu sprawniej buduje ona bazy, potrafi skuteczniej się bronić i ogólnie zabawa przeciwko niej jest ciekawsza. Ponadto mod dodaje nowe bronie, animacje, efekty dźwiękowe oraz ulepsza interfejs.

  1. Original War: Sand of Siberia – pobierz mod
  2. Sand of Siberia – oficjalna strona moda